Nastolatek zaczął wyśmiewać starszego pana. Emeryt odpowiedział w najlepszy sposób, czapki z głów

Nastolatek zaczął wyśmiewać starszego pana. Emeryt odpowiedział w najlepszy sposób, czapki z głów Źródło: pixabay.com StockSnap

Emeryt dał nastolatkowi lekcję życia. Starszy pan ma nadzieję, że 18-latek weźmie sobie do serca jego słowa - według świadków miał najprawdziwszą rację. Nastolatek wraz ze znajomymi popamiętał i już nie będzie niepotrzebnie zabierać głosu, żeby tylko zaimponować kumplom.

Emeryt wypoczywał spokojnie na plaży, kiedy dobiegły go dość bolesne słowa ze strony o wiele młodszego od niego chłopaka. Starszy pan postanowił nie być dłużny. Każdy powinien przemyśleć to, co powiedział starszy mężczyzna.

Nastolatek wyśmiał emeryta, padły osobliwe słowa

Tamtego dnia starszy pan wypoczywał na plaży. Rozłożył koc, pogrążył się w lekturze ulubionej książki i wygrzewał się w promieniach słońca. Znalazł miejsce w spokojnej okolicy, z dala od gwaru, jednak relaks miał zakończyć się wraz ze słowami 18-latka. Chłopak wraz ze znajomymi mijał emeryta wypoczywającego na kocu i postanowił zaimponować towarzyszom krytykując starszego pana. Wypunktował zdziwionemu mężczyźnie, że młodzież nie jest tak prymitywna, jaki był on kiedy był w wieku kilkunastu lat.

- Wychowałeś się w zupełnie innym i prymitywnym świecie. My, dzisiejsza młodzież, wychowywaliśmy się z telewizją, podróżami kosmicznymi, lądowaniem na Marsie, szybkimi komputerami, internetem, iPadami, laptopami, smartfonami i innymi - mówił nastolatek.

Emeryt nie został dłużny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Starszy pan nie miał zamiaru się kłócić, dlatego szybko przerwał chłopakowi i o dziwo przyznał mu rację. Jednak riposta, jaką usłyszeli nastolatkowie, na długo utkwi im w pamięci.

- Masz całkowitą rację. Gdy byliśmy młodzi nie mieliśmy tego, bo musieliśmy to wszystko wynaleźć. Pytam cię więc, arogancki dzieciaku, co Ty zrobisz dla przyszłego pokolenia? - "zgasił" nastolatka starszy pan.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki podjął decyzję. Znika uciążliwy zakaz, wielu Polaków odetchnie z ulgą
2. Nie żyje 15-letni Kuba. Nastolatek stanął w obronie swojej koleżanki

Rozwój techniki pozwala młodym ludziom na łatwiejsze, bardziej kolorowe i interesujące życie, ale emeryt miał rację - długie lata zajęło wynalezienie czy ulepszenie pewnych rzeczy. Sam cieszyłby się z elektronicznych wygód, ale czas musiał zrobić swoje. Tym samym dał chłopakowi do myślenia, czy jest w stanie zrobić coś dla przyszłych pokoleń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowicie zdrowy domowy syrop z natki pietruszki oczyszczający tętnice. Jego zalety powalają
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i powiedział o powiększeniu rodziny. Mówi o wymaganiach względem partnerki
  3. Janusz Chabior wziął ślub z prawie o 20 lat młodszą pięknością. Panna młoda na ślubie wyglądała najpiękniej na świecie, mamy zdjęcia
  4. Zalane drogi, ewakuacja szpitala, setki interwencji strażaków. Potężne burze przechodzą przez Polskę, wiemy, gdzie dzisiaj będzie najcięższa sytuacja
  5. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Od marca walczył o życie w szpitalu, niestety, po wielu tygodniach cierpienia zmarł prezydent EA
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Webniusy

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News