Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora

Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora Źródło: youtube/wirtualna_polska/

Elżbieta Zającówna ma na swoim koncie wiele ról serialowych i filmowych, które przyczyniły się do rozkwitu jej kariery zawodowej. Przez długi czas cieszyła się niesłabnącą sławą, jednak już jakiś czas temu nieco odsunęła się w cień. Choć media coraz mniej zaczęły o niej pisać, fani nadal pamiętają o swojej idolce.

Elżbieta Zającówna stopniowo zaczęła znikać ze świata wielkiej sławy. Aktorka sporadycznie grywa mniejsze role w różnych produkcjach, jednak nie jest to tak częste i szeroko komentowane jak kiedyś. Przez dłuższy czas niewiele mówiono o jej osobie, jednak niedawno zainteresowanie znów wzrosło. Wiele osób dopiero teraz dowiedziało się, że gwiazda jest nieuleczalnie chora, o czym przez wiele lat niechętnie mówiła.  

Wielka sława, która nie była planowana

Śmiało można stwierdzić, że kariera Zającówny była niespodziewanym "boom". Przyszła zupełnie nieoczekiwanie i co więcej, zaczęła rozwijać się w zatrważającym tempie. Aktorka otrzymywała coraz więcej ról, a każda z nich była jeszcze poważniejsza od poprzedniej. Nie było wątpliwości, że ta czuje się w show biznesie jak ryba w wodzie i ze wzrastającą sławą radzi sobie fenomenalnie. 

Okazuje się jednak, że to nie aktorstwo było największym zainteresowaniem Zającówny, bowiem ta w życiu chciała robić coś zupełnie innego. Aktorka nieczęsto mówiła o tym, że tak naprawdę zawsze marzyła o zostaniu sportsmenką i chciała nawet zdawać do Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, jednak potworna diagnoza pokrzyżowała jej plany. Okazało się, że lekarze wykryli u niej niezwykle rzadką, nieuleczalną chorobę, która nie pozwoliła jej na życie sportowca. To właśnie wtedy narodził się pomysł o aktorstwie. 

Elżbieta Zającówna jest nieuleczalnie chora. To dlatego zniknęła? 

Jak możemy się dowiedzieć, Zającówna cierpi na von Willebranda. To choroba, która powoduje nagłe i długotrwałe krwawienia oraz prowadzi do zaburzeń krzepliwości krwi. Nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że dolegliwość doszczętnie zawładnęła życiem gwiazdy, która wielokrotnie podtrzymywała, że "nie będzie umierać na scenie". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Już jakiś czas temu aktorka zrezygnowała nieco życia w show-biznesie, co może być spowodowane jej stanem zdrowia. Zającówna ma obecnie 61 lat i nie wykluczone, że choroba daje o sobie jeszcze bardziej znać niż kilka lat temu. Gwiazda niewiele jednak mówi o sowim zdrowiu, a gdy tylko ma możliwość, stara się unikać tego tematu. 

  1. Co studiowała Henryka Krzywonos? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  2. Nieznane fakty z młodości Krystyny Pawłowicz. Wolałaby, żeby te informacje nie ujrzały światła dziennego
  3. Krystyna Pawłowicz po wielu latach ujawniła prawdę. Wyznanie nt. dawnej decyzji Jarosława Kaczyńskiego jest hitem internetu
  4. Nawet kilkaset złotych więcej dla emerytów. Ale nie dla wszystkich
  5. Z niebieskiego Volvo wysiada mężczyzna i czule wita się z pieskiem. To Kamil Durczok!
  6. Gwiazdor Polsatu przerwał milczenie po śmierci znanej polskiej aktorki. Jego słowa ściskają za serce

Źródło: pomponik 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu