Elżbieta Jaworowicz zmiażdżyła konkurencję. Spektakularne zwycięstwo nad Magdą Gessler

Elżbieta Jaworowicz zmiażdżyła konkurencję. Spektakularne zwycięstwo nad Magdą Gessler

Elżbieta Jaworowicz i jej program pt. "Sprawa dla reportera" wygrywa wyścig o widzów. Program TVP1 jest oglądany średnio przez 2,46 miliona telewidzów! To miażdżące zwycięstwo nad konkurencją. 

Elżbieta Jaworowicz prowadzi program pod tytułem "Sprawa dla reportera" z przerwami od 1984 roku. W programie możemy obejrzeć interwencje w trudnych sytuacjach społecznych, w których reporterka stara się pomóc. Program możemy podzielić na dwie części. Pierwsza realizowana jest na miejscu wydarzeń, a w drugiej możemy być świadkiem konfrontacji bohaterów materiału w studiu telewizyjnym. "Sprawa dla reportera" emitowana jest w czwartki o godzinie 21:30 na antenie programu pierwszego telewizji polskiej. Średnia widownia programu Jaworowicz wynosi 2,46 miliona widzów. Według danych Nielsen Audience Measurement, kiedy leci Sprawa dla reportera, to ogląda ją aż 18,83% wszystkich osób przed telewizorami, z czego 9,84% w grupie 16-49, a w grupie 16-59 11,83%. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Elżbieta Jaworowicz wspólnie z TVP1 liderami

W czasie nadawania programu "Sprawa dla reportera" TVP1 lideruje na rynku telewizyjnym. Druga lokata przypada TVN, który w tym czasie emituje "Kuchenne rewolucje". Podczas nadawania Kuchennych Rewolucji, aż 16,72% telewidzów wybiera właśnie TVN. Na kolejnym stopniu plasuje się Polsat z wynikiem na poziomie 11,81%. W tym czasie Polsat emituje serial pt. "Przyjaciółki" oraz początek filmów. Za podium uplasowało się TVP2 ze statystyką 2,52%, które w tym czasie emituje filmy. Pamiętajmy, że te wyniki dotyczą całości społeczeństwa. Wśród widzów w wieku 16-49 oraz 16-59 program pierwszy telewizji polskiej plasuje się jednak dopiero na trzeciej pozycji. W tych grupach wiekowych wygrywa TVN, a na drugim miejscu znajduje się Polsat.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Fala hejtu na Świat według Kiepskich. „GARDZĘ! Ferdek to MENEL”
  2. Była dziecięcą gwiazdą Klanu! Kochali ją wszyscy, nie uwierzycie jak teraz wygląda
  3. Popek w zupełnie nowej roli. „Zakonserwowali” go
Następny artykuł