jaworowicz
Fot. YouTube/publicystykatvp
Mikołaj Pilecki - 19 Grudnia 2018

Najbardziej WSTRZĄSAJĄCA sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Brakuje nam słów

Elżbieta Jaworowicz "Sprawę dla reportera" prowadzi już od 34 lat. Gwiazda TVP podejmuje w niej kontrowersyjne i często wstrząsające tematy dotyczące prawdziwych ludzkich dramatów. Prezentujemy najbardziej szokującą z tych spraw.

Elżbieta Jaworowicz zadebiutowała ze "Sprawą dla reportera" w 1984 roku i od tamtej pory nie zeszła z nim z anteny TVP. Program skupia się na przedstawianiu publiczności ludzkich tragedii, na których nagłośnienie decydują się te samy osoby, które ich doświadczają. Pierwsza część każdego odcinka przedstawia konkretną sprawę, a druga jest konfrontacją ofiary z publicznością i ekspertami, którzy próbują zaradzić beznadziejnym sytuacjom gości studia. Najtrudniejszą i najbardziej szokującą sprawą w historii programu, której Jaworowicz przyjrzała się na wizji, jest rozpad małżeństwa niepełnosprawnej Brygidy Malkowskiej. Kobieta została wykorzystana przez mężczyznę, którego odnalazła przez internet. Mieszkający w Niemczech Polak zmuszał ją do noszenia niewygodnego obuwia, które było jego fetyszem, oraz zmuszał do sprawowania na nim jego osobliwych i chorych seksualnych żądz.

Elżbieta Jaworowicz była wyraźnie zszokowana tą sprawą

Brygida była wniebowzięta, gdy odnalazła swojego przyszłego męża. Zapoczątkowana online znajomość przekształciła się w prawdziwy związek, częściowo sprawowany na odległość. Z relacji poszkodowanej i jej rodziny wynika, że małżonek był bardzo przystojnym i początkowo bardzo zaangażowanym mężczyzną. Pierwsze zgrzyty pojawiły się, gdy Polak z Niemiec przedstawił żonie swoje seksualne fantazje, o których spełnienie usilnie prosił. Podczas pierwszej wizyty po ślubie przywiózł z domu wibratory i pasy analne, by małżonka je na nim stosowała.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
- Dwa miesiące po ślubie przywiózł mi wibratory - takie długie - i pasy analne. Powiedział, że mam mu w tyłek wpychać. Się zapytałam, czy ja się z gejem ożeniłam, czy z heteroseksualnym mężczyzną. Obruszył się, był zły, nerwowy i nie później już nie poruszaliśmy tego tematu - powiedział reporterom Brygida.

Mężczyzna wrócił do Niemiec. Odebrała go mama

Przybyły zza Odry mężczyzna był niesamodzielny. Jak usłyszała Elżbieta Jaworowicz, nie potrafił nawet prać skarpetek, nie umiał gotować i nie pomagał we wnoszeniu wózka żony do mieszkania. Negatywnie do związku nastawiona była także jego mama, która ogłosiła w telefonicznej rozmowie z rodziną Brygidy, że "przyjedzie, by to małżeństwo rozpierdolić". Mężczyzna jedynie kilkukrotnie był w Polsce, a każda jego wizyta zwiastowała rozpad kruchego związku. W pewnym momencie okazało się, że mężczyzna ma kochankę i nie przyjedzie na Święta Bożego Narodzenia. Brygida złożyła wówczas pozew rozwodowy. Podczas procesu okazało się, że mąż jest zadłużony na dziesiątki tysięcy euro, podobnie jak jego rodzina. Elżbieta Jaworowicz w rozmowie z poszkodowaną usłyszała także, że małżeństwo było blefem, a zadłużony mężczyzna chciał jedynie wyciągnąć od niepełnosprawnej pieniądze. Miał zamiar osiągnąć swój cel dzięki wywiezieniu jej do Niemiec i otrzymywaniu od tamtejszego rządu zasiłku w wysokości 2,5 tys. euro miesięcznie. Z powodu małżeństwa kobieta straciła również zasiłek, który wynosił 600 złotych. Problemy z rozwodem i brak środków do życia wywołały u niej nerwicę. Z racji swojej choroby każdy stres może być dla niej zabójczy, a duszności leczyć musi specjalnym respiratorem. Z powodu wykorzystywania go bez wiedzy lekarza, grozi jej go odebranie. Kolejne pisma słane do różnych instytucji pozostawały bez odpowiedzi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. ŻE CO?! Oto ile NAPRAWDĘ waży Magda Gessler, aż trudno w to uwierzyć
  2. Międzynarodowy skandal przez program TVP. Cała Europa nie może uwierzyć w to, co właśnie się stało
  3. Żre jak świnia! Brutalny atak na gwiazdę Polsatu, fani w szoku
  4. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
źródło: YouTube/publicystykatvp
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News