Ujawniono, dlaczego Elżbieta Jaworowicz milczy. Ciążą na niej poważne zarzuty

Ujawniono, dlaczego Elżbieta Jaworowicz milczy. Ciążą na niej poważne zarzuty Źródło: Fot. YouTube/TV Dami Jelenia Góra

Elżbieta Jaworowicz od lat pozostaje jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Dziennikarka prowadzi bowiem kultowy już program "Sprawa dla reportera", przez który wpadła w poważne tarapaty. Dlaczego Jaworowicz wycofała się z show-biznesowego życia?

Widzowie są przekonani, że dzięki "Sprawie dla reportera" Jaworowicz pomogła naprawdę wielu osobom. Sama gwiazda przyznaje, że właśnie taka misja przyświeca jej już od 20 lat, w czasie których program był emitowany na antenie Telewizji Polskiej.

Elżbieta Jaworowicz ma ogromne kłopoty

Jak się jednak okazuje, nie wszyscy bohaterowie materiałów dziennikarki są zadowoleni ze sposobu, w który ich przedstawiła. Ci, którzy zawiedli się na Jaworowicz, założyli nawet stowarzyszenie o nazwie Stop Nierzetelni. - Problem, z którym zgłosiłam się do „Sprawy dla reportera”, dotyczył działania prokuratury i sądu w ustaleniu prawdy o działaniu firm, z którymi współpracowałam. Oczekiwałam, by rzetelnie pokazano problem. Podczas nagrania w Radomsku, kiedy pani Jaworowicz uznała, że moje wypowiedzi są za mało emocjonalne, pozwalała sobie na różne „zachęty” i komentarze, np. „chyba kopnę tę babę”. Niestety, nie podeszła uczciwie do moich adwersarzy. A przecież będąc w Radomsku mogła poprosić ich o wypowiedź, a wtedy może inna byłaby wymowa programu (…) Niestety, pani redaktor nie przeczytała listu, który druga strona konfliktu przesłała do telewizji. Ponadto, pokazała na antenie moją płaczącą 16-letnią córkę i byłego męża, choć prosiłam, by tego nie robiła - wyznała Olga Chobot, jedna z założycielek stowarzyszenia.

Jaka jest Jaworowicz?

Afera postawiła Jaworowicz w bardzo złym świetle, przez co dziennikarka wycofała się nieco z show-biznesowego życia. Poza tym gwiazda wyznała, że nigdy go nie lubiła, gdyż jest raczej osobą ceniącą sobie spokój w domowym zaciszu. - Jestem kobietą domową, która uwielbia gotować. Moją pasją są książki. (...) Mało bywam na salonach, rzadko uczestniczę w oficjalnych galach, ale niezmiennie jestem zdziwiona, że ludzie mnie znają. I proszę mi wierzyć, to nie jest kokieteria. Jak czasem wychodzę w tzw. towarzystwo i wielki świat, to zdumiewa mnie, że jestem rozpoznawalna - wyznała Jaworowicz w rozmowie z Interią.

ZOBACZ TAKŻE: Zaatakowano znienawidzoną gwiazdę TVN! Internauci pierwszy raz po jej stronie

ZOBACZ TAKŻE: Widzowie Dzień Dobry Wakacje nie mogą uwierzyć. Kozidrak skłamała na oczach milionów

ZOBACZ TAKŻE: Poważna choroba Ireny Santor. „Nowotwór zaatakował nagle”

ZOBACZ TAKŻE: Twój pies cały czas sapie i płytko oddycha podczas upałów? To zły znak, może umrzeć

Elżbieta Jaworowicz Fot. YouTube/TVP Publicystyka Elżbieta Jaworowicz Fot. YouTube/TVP Publicystyka Elżbieta Jaworowicz Fot. YouTube/publicystykatvp
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News