Szokująca przeszłość Jaworowicz! Nikt się po niej tego nie spodziewał

Szokująca przeszłość Jaworowicz! Nikt się po niej tego nie spodziewał Źródło: Fot. YouTube/TV Dami Jelenia Góra

Elżbieta Jaworowicz jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Dziennikarka od lat 80. XX wieku prowadzi kultową już "Sprawę dla reportera". Jak się jednak okazuje, jej początki w branży nie należały do najłatwiejszych.

Jaworowicz urodziła się w 1946 roku w Nisku. Wychowywała się jednak w Stalowej Woli, a na czas studiów przeniosła się do Warszawy, z którą związała także swe życie zawodowe.

Jakie wykształcenie ma Elżbieta Jaworowicz?

Co ciekawe, dziennikarka ukończyła studia filologiczne skupiające się na języku hebrajskim. Później udało jej się zostać także absolwentką Wyższego Studium Zawodowego Realizacji Telewizyjnych Programów Dziennikarskich w łódzkiej Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Jak jednak po latach przyznała sama Jaworowicz, na początku zawodowej drogi, w rozwoju kariery przeszkadzała jej nieśmiałość oraz osobliwe kompleksy. Na czym się skupiały?

Jak wyglądały początki kariery Jaworowicz?

- Doskonale pamiętam ten dzień. To było moje pierwsze, może drugie zetknięcie z wielkim światem. Przyjechałam zdawać egzamin na polonistykę. Usiadłam w sali i zaczęłam podziwiać tę kolorową, pewną siebie młodzież... - wspominała Elżbieta Jaworowicz w jednym ze szczerych wywiadów. - Poczułam się prowincjuszką, ale później zrozumiałam, że prowincja bywa w nas, a nie zależy od miejsca urodzenia - dodała także dziennikarka, czym szczerze zadziwiła wiernych fanów "Sprawy dla reportera", gdyż dziś uchodzi za jedną z największych gwiazd polskiej telewizji.

ZOBACZ TAKŻE: Fani przecierają oczy ze zdumienia! Michał Szpak w krótkich włosach

ZOBACZ TAKŻE: Kryzys Joanny Brodzik. Wszystko się wali, gwiazda załamana

ZOBACZ TAKŻE: 15-letnia córka Przybylskiej z chłopakiem i dzieckiem. Po sieci krąży zdjęcie

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Elżbieta Jaworowicz Fot. YouTube.com/publicystykatvp Elżbieta Jaworowicz Fot. YouTube.com/publicystykatvp Elżbieta Jaworowicz Fot. YouTube/publicystykatvp
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News