Co się dzieje z Elżbietą Jaworowicz? Nogi prezenterki wzbudziły wielką sensację

Co się dzieje z Elżbietą Jaworowicz? Nogi prezenterki wzbudziły wielką sensację

Elżbieta Jaworowicz od lat jest ikoną telewizji TVP, która wraz ze swoją "Sprawą dla reportera" zapewniła stacji gigantyczną popularność. Ostatnio jednak nie sama prezenterka, a jej nogi wzbudziły wielką sensację. Media przeprowadziły śledztwo, by wyjaśnić, co dzieje się z najbardziej rozpoznawalną prowadzącą TVP. 

Elżbieta Jaworowicz trafiła do telewizji jeszcze na studiach, gdy udało jej się wygrać konkurs organizowany przez "Telewizyjny Ekran Młodych". Początkowo prowadziła kącik mody, dzięki czemu do tej pory uznawana jest za znawczynię dobrego gustu, jednak to właśnie "Sprawa dla reportera" przyniosła jej największą rozpoznawalność oraz zapewniła TVP gigantyczne zyski. Znakiem rozpoznawczym prowadzącej są jej niesamowite nogi oraz ich oryginalne ułożenie podczas emisji programu, które naśladować próbowało już wielu. Teraz nogi prezenterki po raz kolejny wzbudziły wielką sensację, a Elżbieta Jaworowicz i to, co się z nią dzieje, stało się obiektem dziennikarskiego śledztwa.

Nogi Elżbiety Jaworowicz od lat wprawiają widzów TVP w osłupienie

"Sprawa dla reportera" już od 35 lat cieszy się gigantyczną popularnością. Przed kamerami Elżbieta Jaworowicz rozwiązuje najpoważniejsze problemy Polaków i stara się uporać z ich potwornymi dramatami. Nie mniejsze emocje od samych spraw, wzbudzają w widzach również nogi prezenterki. Ich nienaturalne ułożenie stało się charakterystyczne dla tego formatu i niezwykle ciekawi Polaków. Dziennikarka wypracowała technikę, dzięki której wydają się one niesamowicie długie. Teraz "Fakt" postanowił bliżej przyjrzeć się całej sprawie i wyjaśnić, na czym polega ten fenomen. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Jak Elżbieta Jaworowicz układa nogi w "Sprawie dla reportera"?

Portal zaprosił do współpracy przy tej sprawie eksperta, Jarka Szado. Jest on reżyserem pokazów mody i doskonale wie, na czym polega sekret optycznie wydłużających się nóg Jaworowicz oraz ich perfekcyjnego wyglądu. Okazuje się, że najważniejsze jest bezbłędne zastosowanie trzech prostych zasad.
  1. Elżbieta Jaworowicz zawsze siada na samym brzegu krzesła. Dzięki temu znajduje się daleko od oparcia, co wymusza na jej sylwetce napięcie, niczym struna.
  2. Założenie nogi na nogę w tak charakterystyczny sposób odbywać się musi niezwykle delikatnie. Precyzując, kończyny niemalże się nie dotykają.
  3. Wisienką na torcie jest kwestia pięty - niemalże wisi ona nad podłogą, a jedynie palce delikatnie i niepozornie dotykają podłoża.
Wyćwiczenie tych elementów sprawi, że każdy będzie mógł się poczuć jak kultowa prowadząca "Sprawy dla reportera", a jego nogi wydadzą się obserwującym niezwykle długie i atrakcyjne. Elżbieta Jaworowicz pikio.pl Fot. Facebook
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. W tych państwach kobietom żyje się NAJLEPIEJ. Jest wśród nich Polska?
  2. Kim jest żona "Ojca Mateusza"? Rozpłyniecie się z nadmiaru SŁODKOŚCI
  3. ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż
  4. Nazwał Pawłowicz „zwierzęciem”. Natychmiastowa reakcja Ziobry
  5. Te kobiety zginęły tragicznie na własnym weselu. Wstrząsające historie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Fakt
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News