Elżbieta Jaworowicz kończy karierę? Fani programu zmartwieni

Elżbieta Jaworowicz kończy karierę? Fani programu zmartwieni

Elżbieta Jaworowicz od wielu lat prowadzi program Sprawa dla reportera, który jest jej autorskim projektem. W ostatnim czasie dziennikarka coraz częściej dzieli się jednak obowiązkami ze współpracownikami. Czy to oznacza, że prezenterka już wkrótce zakończy swą karierę?

Wiele programów telewizyjnych, także tych o profilu interwencyjnym, zatrudnia dziennikarzy, którzy zajmują się poszczególnymi sprawami. Inaczej było jednak w przypadku Sprawy dla reportera emitowanej od lat w Telewizji Polskiej. Program ten w całości koordynowała Elżbieta Jaworowicz.

Zaskakujące domysły fanów

Gwiazda zajmuje się prowadzeniem programu od chwili jego powstania w 1984 r. Jak się jednak okazało, po latach zaczęła także pokazywać materiały, które nie są owocami jej osobistej pracy. - Inne ludzkie prawdy nie zawsze są oczywiste, co znalazły, odkryły i podkreśliły dzisiejsze debiutantki. Mam przyjemność przedstawić moje koleżanki - Ilonę Duch, którą państwo już znają, i Izę Mateńkę, która się nie pokazywała - powiedziała w jednym z ostatnich odcinków Sprawy dla reportera Jaworowicz, zapowiadając materiał stworzony przez dwie inne dziennikarki.

Elżbieta Jaworowicz odchodzi z TVP?!

Fani bardzo szybko zaczęli więc spekulować, czy gwiazda nie jest już zmęczona wykonywaną od lat pracą. Inni twierdzili za to, że zapewne została nieco odsunięta od dotychczasowych obowiązków przez kierownictwo Telewizji Polskiej. Co na to przedstawiciele stacji? - Sytuacje, gdy osoby współpracujące z redakcją programu Sprawa dla reportera przygotowują materiały w terenie, są praktykowane. Jednocześnie podkreślamy, że jest to autorski program pani redaktor Jaworowicz, który cieszy się od lat niesłabnącą sympatią widzów i pani redaktor Jaworowicz oczywiście będzie jego prowadzącą - czytamy w oświadczeniu Centrum Informacji TVP dla portalu wirtualnemedia.pl, które znacznie uspokoiło zaniepokojonych o zawodową przyszłość Jaworowicz fanów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Media nie odpuszczają. Zdradzili szczegóły nocy poślubnej Kaczyńskiej
  2. Kwaśniewski zdradzał Jolantę?! Tak twierdzi zapomniana dziennikarka
  3. Kaczyński wpadł! Na Żoliborzu odwiedza go „tajemniczy” gość
  4. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
Elżbieta Jaworowicz Fot. Youtube.com/publicystykatvp Elżbieta Jaworowicz Fot. Youtube.com/TVP Publicystyka Elżbieta Jaworowicz Fot. Youtube.com/TVP Publicystyka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News