Elżbieta Jaworowicz jako jedna z czołowych gwiazd TVP w swoim programie rozwiązuje problemy najbiedniejszych Polaków. Dzięki zaangażowaniu w sprawy waśni rodzinnych, a także konflikty z urzędnikami, stała się jedną z najpopularniejszych dziennikarek w ostatnich kilku dekadach. Najmocniej wyróżnia ją jednak… poza!

Elżbieta Jaworowicz w programie „Sprawa dla reportera” angażuje szereg ekspertów w problemy najbiedniejszych. W charakterystycznym studio siedzi… w kultowej pozie. Osobliwie założone nogi stały się jej nierozerwalnym symbolem. Teraz zaczęła ją naśladować nawet sama Agata Duda.

Agata Duda jak Elżbieta Jaworowicz? Niesamowite zdjęcia z Krakowa

Z okazji uczczenia 40 lat od wybrania Jana Pawła II na papieża, w Krakowie zorganizowano koncert, gdzie wystąpiły największe gwiazdy polskiej estrady. Podczas wydarzenia pojawiła się także Para Prezydencka, która uświetniła swoją obecnością wydarzenie. Agata Duda zaskoczyła wszystkich swoim strojem i pozą, którą przybrała. Na zdjęciach uwieczniono jak żona prezydenta krzyżuje nogi w sposób, w jaki robi to Elżbiety Jaworowicz.

Podczas koncertu wystąpiły gwiazdy, śpiewając religijne pieśni. Na scenie pojawiła się Kasia Moś, Alicja Węgorzewska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Olga Szomańska czy Natalia Niemen. Podczas występu, w Krakowie zebrali się wierni z całej Polski. Chcieli wspólnie z duchownymi świętować jeden z najważniejszych momentów w historii najnowszej Polski. Dzień, w którym Karol Wojtyła stanął na czele Kościoła Katolickiego.

Styl Agaty Dudy

Blond włosy i krótka fryzura. Elegancka garderoba dobrana z wyjątkową szczegółowością. Agata Duda podczas spotkań z mediami zawsze wygląda perfekcyjnie. Po kilkudziesięciu wizytach oficjalnych, w których występowała z mężem, specjaliści od wizerunku są pewni – Pierwsza Dama jest niezwykle elegancką kobietą.

Wizerunek żony prezydenta nie może być przypadkowy i spontaniczny. Przy wsparciu licznych specjalistów pierwsze damy uzupełniają swoją garderobę oraz dobierają najbardziej szczegółowe dodatki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

14 puszystych gwiazd, które budzą powszechny zachwyt [ZDJĘCIA]

Agata Duda stawia na naturalność. W swoich stylizacjach nierzadko wybiera komplety o jasnych kolorach. Mimo wszystko kilkukrotnie zdarzyło jej się zaliczyć modowe wpadki. Podczas uroczystej inauguracji „Narodowego Czytania” żona prezydenta wybrała komplet – ciemny garnitur z kolorowymi kwiatami pokrywającymi lewą stronę stroju. Wielu przyznało, że nie było to najtrafniejsze rozwiązanie. Media natychmiast omawiały jej strój, wyśmiewając gust.

Elżbieta Jaworowicz również prezentuje dość powściągliwy, ale i elegancki styl. Zajmuje się sytuacją najbiedniejszych. Nie wiadomo jednak, czy osobliwa poza pierwszej damy była podyktowana aranżacją jak ze studio „Sprawy dla reportera”.

Elżbieta Jaworowicz
Plejada.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda dostanie zawału! Kochanka Pięty o prezydencie
  2. Pokazała się tak papieżowi?! Agata Duda na ustach wszystkich
  3. Chcesz, by Twój pies żył długo? Musisz pamiętać o tych paru rzeczach
  4. Jak się ubrać do klubu z selekcją?Najgorętsze trendy
  5. Agata Duda znowu zakpiła z Polaków. Pierwsza dama triumfuje

Andrzej Duda rządzi już trzy lata. Te MEMY najlepiej podsumowują ten okres!

ŹRÓDŁOplejada.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl