Sensacyjne informacje o Elżbiecie Jaworowicz. Pracownicy TVP mogą jej tylko pozazdrościć

Sensacyjne informacje o Elżbiecie Jaworowicz. Pracownicy TVP mogą jej tylko pozazdrościć Źródło: YouTube - publicystykatvp

Elżbieta Jaworowicz pracuje w Telewizji Polskiej już od kilkudziesięciu lat, dzięki czemu niemal każdy widz wyrobił sobie opinię na jej temat. Na jaw wyszły niespodziewanie informacje na temat doświadczonej dziennikarki. Trzeba przyznać, że pozostali pracownicy TVP mogą jej tylko pozazdrościć.

Elżbieta Jaworowicz należy do czołówki polskiego dziennikarstwa. Kobieta doskonale radzi sobie przed kamerą, dzięki czemu już od kilkudziesięciu lat może liczyć na własny program i wierne grono widzów, którzy regularnie zasiadają przed telewizorami. Sytuacja ta nie zmienia się już od dłuższego czasu i nie zanosi się na to, by znana dziennikarka miała opuścić telewizję publiczną.

Na jaw wychodzą sensacyjne wiadomości na temat kobiety, która dziś uchodzi za jedną z najbardziej znanych reporterek w naszym kraju. Informacje te mogą zdziwić wiele osób. Niektórzy twierdzą nawet, że zaskoczą one nawet pracowników TVP, także tych, którzy mają przyjemność współpracować ze znaną dziennikarką. Internauci również wyrażają swoje zdumienie.

Elżbieta Jaworowicz wciąż jest doceniana przez widzów TVP

"Sprawa dla reportera" jest jednym z najbardziej znanych programów emitowanych w Telewizji Polskiej. Niemal każdy miał okazję zetknąć się z nim w swoim życiu, jednak mało kto wie o tym, że za kilka miesięcy obchodzić będziemy 35. rocznicę premiery pierwszego odcinka. W 1984 roku nikt nie spodziewał się, że program stanie się gigantycznym hitem.

Wówczas Elżbieta Jaworowicz nie była znaną osobą. Udało jej się wywalczyć możliwość prowadzenia programu, jednak doszło do tego za sprawą castingu. Spodobała się producentom na tyle, że przez lata kontynuowano współpracę. Niewiele osób wie o tym, że znana reporterka dostała szansę właśnie przez wygraną w konkursie organizowanym przez telewizję.

Produkcja jest tworzona do dziś, a jej fani nie mogą narzekać na brak ciekawych tematów przedstawianych na antenie. Co więcej, sam staż programu w TVP nie jest jedynym wyróżnieniem, na jakie może liczyć znana dziennikarka. Okazało się, że widzowie postanowili uhonorować ją także w zupełnie inny sposób. Mało kto może liczyć na tego typu wyróżnienie.

Elżbieta Jaworowicz cieszy się zaufaniem widowni

Jaworowicz uzyskała drugie miejsce w klasyfikacji najbardziej opiniotwórczych dziennikarek w naszym kraju, ustępując jedynie Martynie Wojciechowskiej. Wyprzedziła takie gwiazdy telewizji jak Dorota Wellman, Kinga Rusin, Dorota Gawryluk, Agata Młynarska czy Anita Werner.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się więc okazuje, inni pracownicy TVP mogą jedynie pomarzyć o takim szacunku, jakim obecnie cieszy się Elżbieta Jaworowicz. Pozostaje ona pracowniczką telewizji bez względu na to, kto obecnie pełni władzę nad stacją, nie dotyczą jej żadne problemy związane z jej działalnością. Takich sukcesów inni mogą jej tylko pozazdrościć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News