2 minuty prawdy, które zmieniły wszystko. Wyciekło amatorskie nagranie Elżbiety Jaworowicz

2 minuty prawdy, które zmieniły wszystko. Wyciekło amatorskie nagranie Elżbiety Jaworowicz Źródło:

Elżbieta Jaworowicz uchodzi już niemal za ikonę Telewizji Polskiej. Kobieta podziwiana jest za klasę, elegancką postawę oraz wytrwałość w dociekaniu do prawdy w programie "Sprawa dla reportera". Czy taki obraz kobiety jest jednak prawdziwy? Może jest to tylko kreacja na potrzeby telewizji? Do sieci wyciekło niezwykle ciekawe i zaskakujące nagranie.

Elżbieta Jaworowicz jest gospodarzem programu "Sprawa dla reportera" już od 34 lat. Przez cały ten czas na antenie pojawiały się sprawy o różnym stopniu trudności, w związku z czym nie zawsze było łatwo zachować zimną krew. W ostatnim czasie do sieci wyciekło nagranie, na którym widać jak obecny podczas nagrań mężczyzna próbuje podjąć rozmowę na temat polskich prokuratorów oraz sędziów. Zachowanie osób zebranych w studiu jest szokujące.

Elżbieta Jaworowicz wściekła

Na serwisie YouTube pojawił się 2 minutowy film przedstawiający wydarzenia rozgrywające się w studio "Sprawy dla reportera". Mężczyzna próbował spytać prowadzącej i zebranych gości o sprawy związane z zatajaniem nieuczciwej pracy sędziów i prokuratorów. Zwrócił się do zebranych w studio gości: - Prokuratura jest obrońcą lichwiarza i zacznijmy mówić o tym w telewizji, pani senator. Jeżeli pani senator broni lichwiarzy i wy jako posłowie bronicie przestępców i utrzymujecie takie stan, że prokuratura jest bezkarna i sędziowie są bezkarni, no to nie możemy dalej w telewizji polskiej tak po prostu kłamać - burzył się mężczyzna. Zarówno zebrani goście jak i prowadząca programu burzyli się i nie chcieli wejść z mężczyzną w dialog. Próbowali nawet pozbyć się mężczyzny z miejsca nagrań.

Tego nie zobaczycie w telewizji

Wzburzony mężczyzna swoje przemówienie nagrywał telefonem komórkowym. Swoje zachowanie uzasadnił w następujący sposób: - Wreszcie będzie pokazana prawda, jak to wszystko wygląda od studia, pani redaktor mówi mi, że powinienem wyjść skoro mówię prawdę - wypowiedział się mężczyzna. Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała i rzuciła w stronę nagrywającego: - Proszę zamilczeć! - wykrzyczała prowadząca. - To nie pan, tylko ja od wielu lat pokazuję ludzi bezradnych - dodała.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nagranie zostało urwane w połowie zdania. Nie wiadomo jak dalej potoczył się program i cała rozmowa. Internauci w komentarzach pod filmem wzięli stronę oburzonego mężczyzny: - Ten ma Pan rację, ponieważ ona nigdy prawdy nie powie, mieliśmy okazję ja poznać. Jest osoba bardzo fałszywą i nie chodzi jej w ogóle o dobro ludzi, ktoś w końcu powinien wziąć się za tą panią i pokazać jaka naprawdę jest. Potrafi z dobrych ludzi zrobić w programie najgorsze zło - napisała jeden z komentujących. Poniżej umieszczamy film o którym mowa w artykule:ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Dyktator, ale stylowy”. Kaczyński zadał szyku niczym Doda dekadę temu
  2. Czy Agata Duda jest katoliczką? Odpowiedź nie jest prosta
  3. Twój pies tak się zachowuje? To oznacza, że możesz mieć raka
  4. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News