Właśnie napłynęła wiadomość o Elżbiecie Jaworowicz. Kultowa prezenterka potwierdziła doniesienia

Właśnie napłynęła wiadomość o Elżbiecie Jaworowicz. Kultowa prezenterka potwierdziła doniesienia Źródło: Instagram/kancelaria_jst

Elżbieta Jaworowicz oficjalnie potwierdziła jedną z wiadomości, które o niej napłynęły. Znana prezenterka telewizyjna, w kultowym programie Sprawa dla reportera, zajmie się ważną sprawą, która rozegrała się w stolicy, a dokładniej na warszawskiej Woli.

Elżbieta Jaworowicz jest znaną prezenterką telewizyjną. Od lat prowadzi kultowy program Sprawa dla reportera, który zdobył ogromną rzeszę widzów, cieszy się też ich ogromnym zaufaniem. Program zajmuje się interwencją w ważnych oraz konfliktowych sprawach społecznych. Celem programu jest przede wszystkim pomoc w rozwikłaniu problemów, które są istotne dla osób zgłaszających się do programu.

Elżbieta Jaworowicz potwierdza doniesienia, zajmie się ważną sprawą

Prezenterka telewizyjna swoim programem zdobyła serca ogromnej ilości fanów. Dzięki niej udało się rozwiązać wiele spraw, jednak bardzo dużo do rozwiązania jeszcze przed nią. Mimo pandemii i kwarantanny Elżbieta Jaworowicz nie siedzi bezczynnie i ani myśli o tym, by odejść na emeryturę. Bardzo dba o dobrą formę, co nie sprawia jej najmniejszego problemu. Dziennikarka zapowiada, że w najbliższym czasie zajmie się pewną ważna sprawą, która rozegrała się na warszawskiej Woli. Kiedy tylko będzie taka możliwość, nakręci materiał w stolicy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zacznę od sprawy na warszawskiej Woli, gdzie znana aktorka straciła pieniądze przez nieuczciwego dewelopera. Mieszkanie, za które zapłaciła, przejął syndyk masy upadłościowej, bo deweloper ogłosił upadłość i siedzi teraz w więzieniu - wyznała prezenterka na łamach Życia na Gorąco. Nieuczciwy deweloper trafił do więzienia, jednak pieniądze nie wróciły do aktorki. Temat z pewnością zainteresuje wielu widzów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie było innego wyboru. Od 1 czerwca zostanie jednak wprowadzone nowe obostrzenie

2. Na cmentarzach pojawiły się dziwne kartki. Ich treść przyprawia o dreszcze

Dziennikarka cały czas intensywnie pracuje nad kolejnymi sprawami, jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Jak wyznaje, wie, że jej program porusza ludzkie serca, kobieta spotyka się z bardzo dobrym odbiorem. Ponadto każdego dnia otrzymuje blisko 100 zgłoszeń. Gwiazda nie może się doczekać momentu, kiedy będzie miała możliwość rozpocząć nagrania do kolejnych odcinków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka mówiła wszystkim, że jej syn zaginął. Policja odkryła jednak wstrząsającą prawdę
  2. Zbigniew Boniek chwycił mikrofon i wprawił Polaków w euforię. Kibice mogą wrócić na stadiony już niebawem, padła data
  3. Zenon Martyniuk stracił już nadzieję. Przykre doniesienia mediów o królu disco polo
  4. Wielkie szczęście w domu Jolanty Kwaśniewskiej. Z całego serca gratulujemy
  5. Waży się przyszłość zasiłku opiekuńczego. Już wiemy, do kiedy będzie wypłacany
  6. W szklance pod którym numerem jest najzdrowsze jajko? Mnóstwo osób się myli

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News