Od tej strony jej nie znaliśmy, Elżbieta Jaworowicz zaśpiewała w "Jaka to melodia". Gdy otworzyła usta publiczność zamarła

Od tej strony jej nie znaliśmy, Elżbieta Jaworowicz zaśpiewała w "Jaka to melodia". Gdy otworzyła usta publiczność zamarła Źródło: screen/TVP

Elżbieta Jaworowicz tym razem kompletnie zaskoczyła. Nagle wyszła na scenę w programie "Jaka to melodia" i zaczęła śpiewać. Publiczność była w szoku, nie spodziewali się tego po dziennikarce.

Elżbieta Jaworowicz znana jest przede wszystkim z programu "Sprawa dla reportera", w którym zajmowała się wieloma ludzkimi dramatami. Dlatego też jej obecność na benefisie Maryli Rodowicz w programie "Jaka to melodia" mogła być dla niektórych zaskoczeniem. Mało kto spodziewał się tego, co stanie się chwilę potem.

Elżbieta Jaworowicz wyszła na scenę i kompletnie powaliła publiczność na kolana

Gdy Elżbieta Jaworowicz wyszła na scenę, tłum przywitał ją oklaskami. Widać było, że przygotowała się na tę okazję, ubrała się w czarną sukienkę, do której dorzuciła dyskretny naszyjnik. Sama kreacja dziennikarki musiała już poważnie zaskoczyć publiczność, ale wszyscy byli jeszcze bardziej zdziwieni, gdy zaczęła śpiewać.

W momencie, w którym dziennikarka zaczęła śpiewać kolędę "Lulajże Jezuniu", wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Okazuje się, że Elżbieta Jaworowicz jest naprawdę wszechstronnie utalentowana, bo nie tylko zajmuje się reportażami i ludzkimi tragediami, ale potrafi popisać się na scenie mocnym, wysokim głosem. Mało kto spodziewał się takich umiejętności właśnie po niej.

Elżbieta Jaworowicz nie pierwszy raz popisała się świetnym głosem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że dziennikarka już kiedyś już występowała na scenie TVP i nawet śpiewała. Niektórzy spekulują, że jej talent muzyczny może być związany z jej dawnym romansem. Jakiś czas temu w prasie pojawiły się informacje, że była związana ze słynnym wokalistką. Dawną miłością Elżbiety Jaworowicz miał być Wojciech Gąssowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Według wielu źródeł para nawet razem mieszkała. Co ciekawe, żadna z gwiazd nigdy jednak nie potwierdziła tych informacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Żona Roberta Janowskiego oceniła pracę Rafała Brzozowskiego. Bezlitosne, brutalnie szczere słowa
  4. Syn pokazał bardzo stare zdjęcie Dagmary z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, teraz nie przypomina dawnej siebie
  5. Agnieszka Woźniak-Starak wyjawia swoje plany na przyszłość. Przybijające słowa, łzy same cisną sie do oczu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News