Bliska Jaworowicz osoba ujawniła całą prawdę o ikonie TVP. Trudno uwierzyć

Bliska Jaworowicz osoba ujawniła całą prawdę o ikonie TVP. Trudno uwierzyć Źródło: YouTube / publicystykatvp

Elżbieta Jaworowicz jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Jednocześnie fani wiedzą bardzo niewiele o jej życiu prywatnym, gdyż gwiazda dokładnie strzeże jego szczegółów. O tym, jaka jest prywatne Jaworowicz, opowiedział jednak po latach jeden z bliskich współpracowników.

Elżbieta Jaworowicz od lat pozostaje jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Mimo tego rzadko decyduje się na udzielanie wywiadów, a jeśli już umawia się na rozmowę z jakimś redaktorem, to stanowczo unika tematów z życia prywatnego. Nawet dla najwierniejszych fanów może więc pozostawać bardzo tajemniczą postacią.

Elżbieta Jaworowicz prywatnie

Widzom "Sprawy dla reportera" Jaworowicz może się wydawać przede wszystkim silna i bardzo konkretna. Jak postrzegają ją bliscy współpracownicy? O prawdziwej, zaskakującej twarzy dziennikarki opowiedział "Faktowi" adwokat Piotr Kaszewiak, który zna gwiazdę od ponad 8 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Elżbieta Jaworowicz jest tak samo silna, jak wrażliwa. Jest elegancka, subtelna i delikatna, ale jednocześnie za chwilę będzie twardo negocjować z nieprzebierającym w słowach cwaniakiem. I proszę mi wierzyć – odchodząc, ten cwaniak będzie ją bardzo szanował i bardzo się z nią liczył - powiedział Kaszewiak.

Jaka jest gwiazda TVP?

Adwokat przyznał też, że Jaworowicz jest osobą bardzo profesjonalną, która ceni sobie zaangażowanie oraz profesjonalizm.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

- Obserwuję etykę pracy pani redaktor i widzę, że z racji pozycji i dorobku zawodowego nie musi nikomu niczego udowadniać, a i tak poświęca się dla swoich widzów. (...) Umiejętność prowadzenia programu w takiej formule najlepiej świadczy o kwalifikacjach i talencie pani redaktor - stwierdził także Kaszewiak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompot z suszu powinniśmy pić również w inne dni w roku. Tradycyjny napój pełen zdrowych składników
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar
  4. Kultowy polski reżyser zmarł w Wigilię w wieku 61-lat. Choroba, z którą przegrał, może dotknąć każdego mężczyznę
  5. Bohdan Smoleń nie żyje już od 3 lat. Mało kto wie, jak bolesne słowa wypowiedział nad jego trumną Zenon Laskowik

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News