Elżbieta Jaworowicz miała płomienny romans ze znanym na całą Polskę artystą?! Miała ukrywać to w tajemnicy wiele lat

Elżbieta Jaworowicz miała płomienny romans ze znanym na całą Polskę artystą?! Miała ukrywać to w tajemnicy wiele lat Źródło: youtube.com/publicystyka TVP

Elżbieta Jaworowicz skrywa wiele tajemnic. Gwiazda telewizji, która stroni od pokazywania swojego życia prywatnego, miała mieć gorący romans, który bardzo odbił się na jej życiu osobistym. Sprawa jest na tyle poważna, że prowadząca "Sprawę dla Reportera" ma za wszelką cenę unikać wypowiadania się na ten temat, mimo wielkich domysłów swoich fanów.

Elżbieta Jaworowicz jest jedną z największych ikon TVP. Przez dziesięciolecia swojego stażu w mediach publicznych, kobieta zjednała sobie rzeszę fanów i miłośników. Czasem uznanie dla jej talentu znajdowało jednak zupełnie inne, bardzo prywatne podłoże. Twarz Telewizji Polskiej miała zaliczyć romans z wielką gwiazdą polskiej muzyki, o którym legendy po dziś rozbrzmiewają po studiach na ulicy Woronicza w Warszawie,

Elżbieta Jaworowicz miała skomplikowane życie uczuciowe. Gwiazda skrywa to od lat

Mimo że Jaworowicz słynie z dużej powściągliwości względem emocji i stara się nie okazywać ich na wizji, to jej życie prywatne pełne było związków i miłości. Ja wiadomo, swoje nazwisko gwiazda ma po drugim mężu i mimo że od 20 lat jest w związku małżeńskim z Eugeniuszem Malczakiem, to z racji swojej rozpoznawalności nie zdecydowała się na zmianę personaliów.

Mało kto o tym wie, ale mało brakowało, aby Jaworowicz zmieniła swoje nazwisko dla zupełnie innego mężczyzny, który był czołową artystą piosenki w czasach PRL. Jej romans z Wojciechem Gąssowskim miał być niesamowicie płomienny i długi, a sama dziennikarka sprytnie ukrywała ten fakt przed kolegami ze stacji oraz mediami, które miały mieć dowody na ciekawą relację między parą celebrytów.

- Podobno jej wielką namiętnością był piosenkarz - Wojciech Gąssowski. Są głosy mówiące, że para nawet ze sobą mieszkała, jednakże nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili - twierdzi jeden z informatorów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaworowicz nie komentuje doniesień

Mimo że mają istnieć jasne dowody mówiące o związku pary, to zarówno Jaworowicz, jak i Gąssowski nie chcą całej sprawy komentować. Nie da się ukryć, że ich romans zapewne już na zawsze pozostanie w sferze domysłów fanów.

Możliwe także, że Jaworowicz sama nie chce tego wspominać. Od ponad 20 lat jest szczęśliwa u boku swojego męża i jej powroty do przeszłości i relacji z piosenkarzem mogłyby wywoływać niepotrzebne emocje i odzierać zarówno ją, jak i artystę z prywatności.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  2. Znana gwiazda trafiła do szpitala! Przeszła bardzo ciężką operację. Cierpiała z niewyobrażalnego bólu 
  3. Były szef ochrony prezydenta przekazał policji ważną wskazówkę ws. Dawidka. Zwrócił uwagę na istotne szczegóły
  4. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje
  5. Zdumiewające wieści ws. wizji Jackowskiego o Dawidku. Media podają, co zrobiły służby
  6. Dramatyczne informacje o babci Dawida Żukowskiego. Sąsiedzi ujawniają

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News