Jaworowicz miała w przeszłości bujny romans z polskim gwiazdorem. Kto by pomyślał?

Jaworowicz miała w przeszłości bujny romans z polskim gwiazdorem. Kto by pomyślał? Źródło: Screen/Youtube/Publicystykatvp

Elżbieta Jaworowicz jest wielką osobowością telewizyjną, której program "Sprawa dla reportera" od lat z uwagą śledzą miliony Polaków. Jeżeli chodzi o życie prywatne dziennikarki, to niewiele o nim wiadomo. Ostatnio pojawiły się zaskakujące informacje, zgodnie z którymi mogła mieć romans z polskim gwiazdorem.

Elżbieta Jaworowicz to postać bardzo ceniona w środowisku dziennikarskim, a jej program "Sprawa dla reportera" od 35 lat znajduje się na antenie TVP. Wszyscy wiedzą, jaką dociekliwą i bezkompromisową dziennikarką jest celebrytka, ale nikt tak naprawdę nie ma pojęcia, jak wygląda jej życie prywatne. Teraz do mediów dotarły zadziwiające pogłoski dotyczące jej romansu z polskim celebrytą. 

Elżbieta Jaworowicz i jej romans z przeszłości 

Elżbieta Jaworowicz jest ikoną Telewizji Polskiej i twórczynią pierwszego w naszym kraju programu interwencyjnego, który do tej pory znajduje się na antenie. Celebrytka słynie również z tego, że bardzo chroni swoje życie prywatne przed mediami. 

Ostatnio prasie mimo wszystko udało się dotrzeć do informacji na temat rzekomego romansu dziennikarki z gwiazdorem polskiej estrady. Jaworowicz miała łączyć miłosna relacja z Wojciechem Gąssowskim, którego wszyscy zapewne kojarzą z przeboju "Gdzie się podziały tamte prywatki". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bujny romans z gwiazdorem?

Zarówno Elżbieta Jaworowicz, jak i Wojciech Gąssowski, są osobami, które bardzo chronią swoją prywatność, przez co kolorowa prasa ma ogromne trudności z uzyskaniem jakichkolwiek informacji o ich życiu. Według informatora cytowanego przez portal Msn.com, między diwą dziennikarstwa a estradowym celebrytą była swojego czasu chemia. 

- Podobno jej wielką namiętnością był piosenkarz Wojciech Gąssowski. Są głosy mówiące, że para nawet ze sobą mieszkała, jednakże nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili - wypowiedział się informator. 

Bohaterowie tych pogłosek nie wypowiedzieli się w żaden sposób na ich temat. Być może ich milczenie sugeruje, że coś rzeczywiście było na rzeczy. Warto przypomnieć, że Elżbieta Jaworowicz była dwukrotnie zamężna, a swój ostatni ślub wzięła z pułkownikiem Eugeniuszem Mleczakiem w 2010 roku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać
2.Nie będzie emerytury obywatelskiej. Ale są też dobre informacje - emeryci i tak dostaną dostaną kolejne pieniądze

Którego okresu w karierze Wojciecha Gąssowskiego miałby dotyczyć ten bujny romans z dziennikarką? To niestety pozostaje tajemnicą. Trzeba przyznać, że bezkompromisowa i obdarzona silnym charakterem Jaworowicz tworzyłaby ciekawą parę z gwiazdorem estrady, Wojciechem Gąssowskim, lecz prawda o ich relacji prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie na jaw. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News