Elżbieta Jaworowicz na pomoc ruszyła
screen "Sprawa dla reportera" TVP 1
Monika Majko - 13 Maja 2020

Uwielbiana aktorka padła ofiarą oszustwa, może stracić wszystko. Na pomoc ruszyła Elżbieta Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz postanowiła ruszyć na pomoc popularnej aktorce, która w wyniku oszustwa może stracić dorobek swojego życia. Sprawa jest poważna, chodzi o naprawdę duże pieniądze. Zrozpaczona artystka nie ma pojęcia, w jaki sposób odzyskać oszczędności.

Elżbieta Jaworowicz za sprawą swojego programu "Sprawa dla reportera" pomogła już wielu osobom. Tym razem dziennikarka postanowiła nagłośnić sprawę oszustwa, które dotknęło jedną z popularnych polskich aktorek. Gwiazda jest zrozpaczona, może stracić dorobek całego życia.

Elżbieta Jaworowicz ruszyła na pomoc Laurze Łącz, aktorka padła ofiarą oszustwa

Laura Łącz to aktorka znana głównie z ról w popularnych serialach, występowała m.in. "Klanie" oraz "Na Wspólnej". Gwiazda całe życie rozsądnie zarządzała pieniędzmi, jednak ostatnia inwestycja okazała się wyjątkowo pechowa. Artystka twierdzi, że padła ofiarą oszustwa, w wyniku którego może stracić dorobek całego życia.

Marta Manowska pogrążona w żałobieMarta Manowska pogrążona w żałobie. Przekazała wyjątkowo smutne informacje o śmierci dzieckaCzytaj dalej

Syn aktorki, Andrzej, ukończył prawo. Gwiazda podjęła decyzję o zainwestowaniu pieniędzy w podwójny lokal, by umożliwić mu otwarcie własnej kancelarii przy mieszkaniu. W tym celu sprzedała dwie kawalerki, które posiadała i kupiła dwa apartamenty w centrum Warszawy.

- Było to jedno mieszkanie, które deweloper podzielił na dwa. Na jedno od razu podpisaliśmy akt własności, drugiego aktu nie mogłam się doprosić. Wydzwaniałam, pisałam, ale wszystko na nic. Wkrótce okazało się, że firma, od której kupiłam mieszkania, upadła. Nie mam dokumentu, nie mogę też liczyć na zwrot pieniędzy - wyznała zrozpaczona aktorka w rozmowie z "Rewią".

Elżbieta Jaworowicz przedstawi w programie historię Laury Łącz

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek wszedł za nauczycielką do szkolnej toalety14-latek wszedł za nauczycielką do szkolnej toalety. Nie mieści się w głowie, co stało się potem, rodziny są załamaneCzytaj dalej

Nie tylko aktorka wydała pieniądze na tę inwestycję. Do prezentu dla jedynego wnuka dołożyła się również babcia. Gwiazda jest załamana, wydaje się, że spadek przepadł z powodu oszustwa. Dodatkowo, z powodu pandemii koronawirusa, aktorka znajduje się na przymusowym bezrobociu.

- Teraz wygląda na to, że dorobek całego życia rodziny Chamców i Łączów pochłonie ludzka nieuczciwość! Pracuję po kilkanaście godzin na dobę, nigdy nie narzekałam, że będę miała niską emeryturę, bo sama chciałam zapewnić sobie godną starość. Na razie syn mieszka ze mną. Zostaliśmy z niczym - podkreśla gwiazda.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd przedłużył zakaz o kolejne 30 dni. Duże ograniczenia aż do 12 czerwca
2. Ministerstwo zdrowia przekazało najnowszą wiadomość dla obywateli. Ważne informacje

Sprawą Laury Łącz zainteresowała się Elżbieta Jaworowicz. Dziennikarka postanowiła pomóc aktorce i nagłośnić jej historię w swoim programie. Zrozpaczona gwiazda przyznaje, że nie ma już pojęcia, co zrobić, by odzyskać utracony majątek.

- To jakiś koszmar, którego nie spodziewałam się w najgorszych snach. Pracuję uczciwie od najmłodszych lat, oszczędzam, płacę podatki. Zostałam najzwyczajniej w świecie okradziona i nie ma znikąd pomocy. Napisałam do Rzecznika Praw Obywatelskich i nawet nie dostałam odpowiedzi. Napisałam do Ministerstwa Sprawiedliwości i mam nadzieję, że tam zajmą się moją sprawą - wyznała aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Nie żyje 17-letni Bartek. Karetka krążyła między szpitalami 10 godzin, ponieważ nikt nie chciał go przyjąć
  3. Był przekonany, że nikt go nie słyszy. Największa wpadka komentatora w historii polskich mediów
  4. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilną wiadomość dla Polaków. Ważna informacja
  5. Dramatyczna sytuacja w jednym województwie. Fatalne dane MZ nie pozostawiają złudzeń
  6. Pieniądze jednak nie dla wszystkich. Ministerstwo podjęło decyzję, wiadomo kto konkretnie dostanie 1000 złotych
  7. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

DodaFani martwią się o Dodę. Chodzi o jej zdrowie, pokazała niepokojące zdjęcieCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News