Elżbieta Jaworowicz stara się ukryć przed wszystkimi jeden sekret. Chodzi o jej pierwszego męża
Monika Majko - 13 Stycznia 2020

Elżbieta Jaworowicz stara się ukryć przed wszystkimi jeden sekret. Chodzi o jej pierwszego męża

Elżbieta Jaworowicz od lat pozostaje jedną z ikon Telewizji Polskiej, a jej program "Sprawa dla reportera" ma już status kultowego. Kobieta jednak niechętnie wspomina o swoim życiu prywatnym.

Elżbieta Jaworowicz jest ikoną dziennikarstwa interwencyjnego w Polsce, a ze swoich gości potrafi wyciągnąć najgłębsze sekrety. Jednak dziennikarka od lat pozostaje bardzo tajemnicza, jeśli chodzi o swoje życie prywatne i bardzo rzadko wypowiada się na ten temat. Kobieta skrywa pewien sekret, którym nie chce dzielić z wielbicielami.

Pierogi bez lepieniaPierogi ruskie bez lepienia smakują wyśmienicie i przygotujesz je w kilka minut. Bajecznie prosty przepisCzytaj dalej

Elżbieta Jaworowicz jest bardzo tajemnicza

Choć popularna dziennikarka ma dar do wyciągania ciekawych historii na światło dzienne, to niezwykle rzadko wspomina o swoim życiu prywatnym. Wielu fanów kobiety nie wie, że gwiazda ma za sobą aż trzy małżeństwa. Obecnym mężem kobiety jest pułkownik Eugeniusz Mleczak. Para pobrała się w 2000 roku, dopiero po 15 latach nieformalnego związku. Poznali się w 1995 roku, na uroczystości wręczenia dyplomów Benemerenti.

- Mam bliską osobę, którą kocham, która jest przyjacielem. Jest cudowny. Mocny i wrażliwy — wyznała Elżbieta Jaworowicz w magazynie Show.

Elżbieta Jaworowicz nigdy nie ujawniła, kto był jej pierwszym mężem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DzieckoPodczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarłCzytaj dalej

Niewiele osób wie również, że wcześniej gwiazda była w związku z Wojciechem Gąssowskim. Para spotykała się po rozpadzie jej drugiego małżeństwa. Wcześniej kobieta poślubiła rajdowca i przyjęła jego nazwisko, którym posługuje się do dzisiaj. Jednak związek nie przetrwał próby czasu.

Dzisiaj grzeje:

1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"

2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Najmniej wiadomo o pierwszym mężu dziennikarki. Elżbieta Jaworowicz, a wtedy jeszcze z domu Latawiec, niewiele mówi o swoim wybranku. To jej największy sekret, do tej pory wiadomo tylko, że był tajemniczym biznesmenem, ale nie ma żadnych informacji, czym dokładnie się zajmował. Nie znane są jego dane personalne, a kobieta nigdy nie wyjawiła, kim był jej pierwszy ukochany. Nie wiadomo również co stanowiło przyczynę rozpadu ich związku, a nawet czy mężczyzna dalej żyje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

Domowe trikiWłożyła kilka zapałek do doniczki. Efekt powala, zaskakujące triki domoweCzytaj dalej

źródło: Lelum

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News