Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło? Źródło: screen / TVP

Elżbieta Jaworowicz od lat pomaga widzom w programie "Sprawa dla reportera". W jednym z odcinków niespodziewanie pojawił się Zenek Martyniuk. Na jego widok widzom odebrało mowę.

Elżbieta Jaworowicz od wielu lat prowadzi na antenie Telewizji Polskiej popularny program "Sprawa dla reportera". Kobieta rozwiązała już wiele trudnych spraw i pomogła setkom widzom. W czasie jednego z odcinków do studia nagle wparował gwiazdor disco polo, Zenek Martyniuk.

Elżbieta Jaworowicz przez lata pomogła setkom widzów

Jeden z odcinków cieszącego się ogromną popularnością programu "Sprawa dla reportera", poświęcony był 9-miesięcznemu chłopcu choremu na nowotwór oka, czyli tzw. siatkówczaka. Franek z Gostynina potrzebował wsparcia finansowego, by udać się na specjalistyczne leczenie w Stanach Zjednoczonych, którego koszt sięgał 1,5 miliona złotych.

O pieniądze prosili w imieniu chorego syna jego rodzice. W Polsce czekała chłopca tylko chemioterapia, która nie gwarantowała mu wyleczenia. Wyjazd USA to była jego szansa na pełen powrót do zdrowia. W czasie trwania odcinka w studiu TVP pojawił się nagle gwiazdor disco polo, Zenek Martyniuk. Chwycił za mikrofon i zaśpiewał jeden ze swoich hitów, pt. "Prawdziwa miłość to Ty". Piosenka poruszyła wszystkich obecnych w studio gości oraz prowadzącą.

Elżbieta Jaworowicz zaprosiła do studia króla disco polo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prowadząca program była zachwycona występem króla disco polo. Kobieta zaczęła kołysać się w rytm muzyki i delikatnie wymachiwać ręką. Obecni w studiu goście również z wielką uwagą przyglądali się występowi gwiazdora. Kamera pokazała też wzruszonego ojca chorego Franka. Mężczyzna ze łzami w oczach słuchał piosenki.

Dzisiaj grzeje: 1. Dagmara Kaźmierska z ”Królowych Życia” wspomina traumę sprzed lat. ”Byłam sina z płaczu”

2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

To nie był pierwszy raz, kiedy producenci programu sięgnęli po występ gwiazdy, by przyciągnąć uwagę widzów. Wcześniej w programie pojawiali się m.in. tacy wykonawcy jak Ivan Komarenko czy zespół Piękni i Młodzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 12-latka przez nękanie w szkole chciała popełnić samobójstwo. "Musicie nauczyć ją odporności na prześladowanie"
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje
  4. Dramatyczne zdarzenie w The Voice Kids, polało się morze łez. Chodzi o śmierć bliskiej osoby, jak mogli to pokazać na wizji?
  5. Drzwi kościoła się otworzyły podczas ślubu i wtedy się zaczęło. Niewyobrażalne sceny, goście przecierali oczy ze zdumienia

źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News