Po latach na jaw wyszedł największy sekret Elżbiety Jaworowicz. Teraz każda kobieta będzie tak robić

Po latach na jaw wyszedł największy sekret Elżbiety Jaworowicz. Teraz każda kobieta będzie tak robić Źródło: youtube/publicystkatvp

Elżbieta Jaworowicz znana z programu "Sprawa dla reportera" od lat chowała swój sekret. Teraz wyszło na jaw ona to robi, wszystkie kobiety będą mogły pójść w jej ślady.

Elżbieta Jaworowicz w swoim sztandarowym programie "Sprawa dla reportera" utrzymuje się na antenie już od 35 lat. Prowadząca niejednokrotnie stawała pomiędzy zwaśnionymi stronami, pomagając w rozwikłaniu trudnych społecznie problemów. Przez lata emisji, telewidzowie zwrócili na jedną sztuczkę prowadzącej, której sekret w końcu wyszedł na jaw.

Elżbieta Jaworowicz i jej największy sekret

Oglądający program nie mogli nie spostrzec nóg prowadzącej. Elżbieta Jaworowicz od początku emisji eksponuje je w wyjątkowo nienaturalnej pozie, przez którą odnosi się wrażenie, że ciągle rosną, nieustannie się wydłużając. Wiele osób zastanawiało się, jak prowadząca jest w stanie wytrzymać tak przez długi czas nagrywania programu.

Ta nietypowa praktyka Elżbiety Jaworowicz została w końcu rozpracowana. Żeby to zrobić, potrzeba było eksperta, od pokazów mody, który analizując nagrania z "Sprawy dla reportera" zrozumiał, w jaki sposób prezenterka układa nogi. Rąbka tajemnicy dla Faktu udzielił Jarek Szado.

Jak Elżbieta Jaworowicz układa nogi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwszym krokiem, aby skopiować charakterystyczną pozę Elżbiety Jaworowicz, jest zajęcie miejsca na krześle tak, aby siedzieć tylko na jego krawędzi. Dzięki temu ciało jest nieustannie napięte "jak struna". Następnie jedną nogę na drugą trzeba położyć delikatnie, bez siłowania się z własnymi mięśniami. Niemalże nie ma mocnego kontaktu między obiema nogami.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Ostatnim, trzecim krokiem jest ułożenie stopy opierającej się o podłogę. Pięta musi niemalże wisieć nad podłożem, jedynie palce mają stanowić punkt oparcia, ale też niezbyt silny. Cała styczność z podłogą ma być jedynie powierzchowna, bez mocnego nacisku. Teraz więcej kobiet będzie tak robić, aby optycznie wydłużyć swoje nogi, choć niewątpliwie wymaga to treningu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł na to ZASKAKUJĄCY
  2. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Po raz pierwszy ubrana przyzwoicie Roksana Węgiel zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News