Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie Źródło: Screen/Youtube/publicystykatvp

Elżbieta Jaworowicz jest niekwestionowaną ikoną dziennikarską. Od przeszło 35 lat prowadzi słynny program "Sprawa dla reportera", w którym zajmuje się trudnymi, konfliktowymi sprawami społecznymi. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty na temat tego programu.

Elżbieta Jaworowicz od ponad trzech dekad, porusza w swoim programie trudne społeczne tematy i stara się tym samym pomóc pokrzywdzonym ludziom. Sprawa dla reportera to autorski program Elżbiety Jaworowicz i Krzysztofa Traczyka, w którym często rozwiązywane są konflikty międzyludzkie. Pani redaktor jest cenioną dziennikarką, która od lat jest absolutną profesjonalistką w swoim fachu. 

,,Elżbieta Jaworowicz jest tak samo silna, jak wrażliwa"

Przez lata trwania programu, znana dziennikarka zajmuje się każdą sprawą z takim samym zaangażowaniem. Jej profesjonalizm jest widoczny w każdym aspekcie. Potrafi umiejętnie negocjować i jednocześnie darzy każdego swojego gościa należytym szacunkiem. Praca w programie interwencyjnym nie jest jednak prosta. Teraz po latach dowiadujemy się, jak to naprawdę wygląda.

Adwokat Piotr Kaliszewski jest zapraszany do programu jako ekspert od około ośmiu lat. Radca prawny opowiedział "Faktowi" o trudach związanych z bycia gospodarzem programu Sprawa dla reportera. Adwokat ceni Elżbietę Jaworowicz za niezmienny od wielu lat zapał do pracy i chęć pomocy kolejnym pokrzywdzonym osobom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

– Elżbieta Jaworowicz jest tak samo silna, jak wrażliwa. Jest elegancka, subtelna i delikatna, ale jednocześnie za chwilę będzie twardo negocjować z nieprzebierającym w słowach cwaniakiem. (...) Obserwuję etykę pracy pani redaktor i widzę, że z racji pozycji i dorobku zawodowego nie musi nikomu niczego udowadniać, a i tak poświęca się dla swoich widzów. Proszę się zastanowić, jak musi się pracować dziennikarzowi z dwudziestką lub więcej gości i bohaterów w studio, wśród których co najmniej połowa nie ma żadnego doświadczenia z mediami, którzy są rozemocjonowani, żarliwie dyskutują, nie poddają się poleceniom, mówią często zbyt chaotycznie, zbyt potocznym lub profesjonalnym językiem, czasem przeklinają i obrażają rozmówców! Umiejętność prowadzenia programu w takiej formule najlepiej świadczy o kwalifikacjach i talencie pani redaktor - powiedział faktowi Piotr Kaliszewski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił wcześniej do domu. Gdy przypadkiem zobaczył co wyprawia żona, złożył papiery rozwodowe
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Trzeba przyznać, że Elżbieta Jaworowicz od lat nie wyszła z formy i dalej z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do wszystkich tematów poruszanych w programie. Jak widać praca w programie nie należy do najłatwiejszych, dlatego tylko osoby tak doświadczone i profesjonalne jak Jaworowicz, mogą poradzić sobie z trudami prowadzenia interwencyjnej audycji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Tata ma nadzwyczaj marudną córkę. Mama po kryjomu nagrała, jak "załatwił" spryciulę
  4. Nie zauważył, że syn umierał, bo wolał pracować. Po wszystkim napisał przejmujący list do wszystkich rodziców
  5. Mało kto wie, że każdy z nas ma 2 znaki zodiaku. Prawie wszyscy mylą się przy odczytywaniu horoskopu

Źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News