Rozkochał w sobie Elżbietę Jaworowicz, a potem rzucił. Ikona TVP nie chce o nim nawet rozmawiać

Rozkochał w sobie Elżbietę Jaworowicz, a potem rzucił. Ikona TVP nie chce o nim nawet rozmawiać Źródło: YouTube / Publicystyka TVP

Elżbieta Jaworowicz od lat pozostaje jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Mimo tego dziennikarce udaje się w bardzo skuteczny sposób strzec swojej prywatności. Niedawno na jaw wyszedł jednak domniemany romans prezenterki, którego nadal nie chce oficjalnie komentować.

Elżbieta Jaworowicz prowadzi kultową, budzącą duże emocje "Sprawę dla reportera" już od lat 80. Dziennikarka zdecydowanie nie traci jednak na popularności, a kolejne sezony formatu cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów Telewizji Polskiej. Aż trudno więc uwierzyć, że o życiu prywatnym prezenterki nadal wiemy tak niewiele.

Elżbieta Jaworowicz ostrożnie opowiada o sprawach prywatnych

Dziś Jaworowicz pozostaje żoną pułkownika Eugeniusza Mleczaka, którego poślubiła w 2010 roku. Para spędziła jednak ze sobą wcześniej około 15 lat. Dziennikarka ma także za sobą dwa nieudane małżeństwa, zakończone ukrywanymi przed mediami rozwodami. Tym, co być może wyróżnia prezenterkę z grona innych osobowości telewizyjnych, jest właśnie dość wycofane, skryte podejście w kwestiach osobistych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, media dotarły jednak do informatora, który ujawnił rzekomy romans Jaworowicz sprzed wielu lat. Jak się niespodziewanie okazało, wyjątkowe uczucie miało ją połączyć z bardzo znanym polskim wokalistą.

- Podobno jej wielką namiętnością był piosenkarz Wojciech Gąssowski. Są głosy mówiące, że para nawet ze sobą mieszkała, jednakże nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili - podają media za osobą z otoczenia gwiazdy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Para unika udzielenia komentarza

Domniemany związek Jaworowicz i Gąssowskiego najwyraźniej nie zakończył się szczęśliwie. Niektórzy dodają, że dziennikarka miała być tym szczególnie dotknięta. Trudno jednak zbliżyć się do szczegółów sprawy, gdyż mimo upływu lat prezenterka zdecydowanie nie chce komentować podobnych doniesień. Nie odniósł się do nich także wokalista, z którym ją łączono.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że znaleźli nosiciela
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Chłopczyk karmił bezdomnego psa. Od starszego mężczyzny usłyszał słowa wołające o pomstę do nieba
  4. Trzy lata po śmierci Wodeckiego widok jest niezwykły. Grób genialnego artysty wygląda porażająco
  5. Ogromny pożar na zachodzie Polski. Sytuacja jest dramatyczna

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News