Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona

Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona Źródło: screen/YouTube/publicystykatvp

Elżbieta Jaworowicz jest inna niż większość celebrytów. Prowadząca "Sprawę dla reportera" przez lata pracy zdobyła liczne grono fanów i należy do najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Dziś wiadomo, w czym tkwi tajemnica jej spektakularnego sukcesu.

Elżbieta Jaworowicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Od 1984 roku współpracuje z TVP1 przy produkcji popularnego programu publicystycznego "Sprawa dla reportera". Mimo że w emisji pojawiały się przerwy, dziennikarka nigdy nie została zapomniana przez swoich fanów, a grono jej wielbicieli jest dziś bardzo liczne. 

Publicystka jest także uznana za ikonę klasy i elegancji. Jest przy tym kobietą bardzo skromną, która potrafi rozmawiać z ludźmi, bez względu na ich status społeczny. Widzowie pokochali ją również za wyjątkową empatię. Łzy dziennikarki na wizji nie są rzadkim zjawiskiem. Elżbieta Jaworowicz jest również na czele rankingu najbardziej opiniotwórczych dziennikarek w Polsce. Zdaniem Polaków, wyprzedza ją jedynie Martyna Wojciechowska.

Elżbieta Jaworowicz to polska Oprah Winfrey. Internauci nie mają wątpliwości

Elżbieta Jaworowicz przoduje w bardzo wielu rankingach. Porównuje się ją również do amerykańskiej prezenterki Oprah Winfrey, która - podobnie jak gwiazda "Sprawy dla reportera" - jest osobą bezpośrednią i niezwykle szczerą w tym, co robi. Czołowa polska dziennikarka do TVP trafiła dzięki własnemu zaangażowaniu, nie dzięki znajomościom.

Do pracy w Telewizji Polskiej trafiła po wygranym konkursie. Nie wszyscy pamiętają, że jej pierwszym programem był kącik mody. Prowadzącą "Sprawy dla reportera" została dość szybko i błyskawicznie zdobyła zaufanie wielu zwykłych obywateli, którzy bez wahania zwierzali się jej ze swoich problemów. Tak pozostało do dziś. Elżbieta Jaworowicz skoncentrowała się wyłącznie na jednym programie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Znamy tajemnicę wielkiego sukcesu polskiej dziennikarki. Jest inna niż większość celebrytów

Nie da się nie zauważyć, że Elżbieta Jaworowicz zdecydowanie różni się od większości polskich celebrytów, którzy brylują w mediach społecznościowych i często pokazują się na ściankach. Gwiazda TVP unika wywiadów i - poza swoim cotygodniowym programem - bardzo rzadko pojawia się w mediach. Taka postawa budzi ogromny podziw.

Zdaniem wielu osób to właśnie w tym tkwi tajemnica spektakularnego sukcesu dziennikarki. Publiczność pokochała jej skromność i docenia fakt, że nie promuje ona swojego wizerunku, lecz zwraca uwagę na ważne problemy społeczne. Jest osobą niezwykle skuteczną w kwestii rozwiązywania skomplikowanych spraw. Nie bez powodu uczestnicy popularnego programu TVP tak bardzo jej ufają. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje
  4. Rydzyk na witrażu. Komiczna instalacja w kościele
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Ojciec przywiązał 6-latka łańcuchem do drzwi. Ale najgorsze są jego tłumaczenia
  7. Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News