Elżbieta Jaworowicz - pierwszy reportaż
TRICOLORS/East News
Aneta Wasilewska - 3 Maja 2020

Mało kto wie, jaki był pierwszy w życiu reportaż Elżbiety Jaworowicz. Wspomnienia dręczą ją do dziś

Elżbieta Jaworowicz jest prawdziwą ikoną TVP. Jej program "Sprawa dla reportera" sprawił, że dziennikarka pomogła wielu Polakom, którzy znaleźli się w sytuacji bez wyjścia. Niedawno dziennikarka wyznała, jaka była jej pierwsza sprawa, w której wzięła udział, i co sprawia, że do dziś męczą ją wspomnienia z tamtego reportażu.

Elżbieta Jaworowicz stała się jedną z największych gwiazd telewizji polskiej TVP dzięki programowi "Sprawa dla reportera". Widzowie mogli się tam zgłaszać z każdym problemem, który dziennikarka decydowała się rozwiązywać. Dla niej nie było spraw, których nie dało się doprowadzić do końca. Fani programu w każdym odcinku mogli podziwiać nie tylko talent reporterski, ale i nogi Jaworowicz, które stały się symbolem.

Majówka 2020, tragiczny finałTragiczny finał majówki. MZ właśnie przekazało wyjątkowo smutne informacjeCzytaj dalej

Elżbieta Jaworowicz wspomina pierwszy reportaż

Niedawno ukazała się rozmowa Jaworowicz z dziennikarzami "Tele Tygodnia". Dziennikarka wyznała w nim, że wciąż pamięta pierwszą sprawę, w którą się zaangażowała. Wspomnienia tamtych wydarzeń do dziś nie dają jej spokoju.

- Jeden z moich pierwszych czarno-białych reportaży, nagrany na 16-milimetrowej taśmie do programu młodzieżowego, opowiadał o domu pomocy społecznej na warszawskim Powiślu. Był maj, a ja szłam do miejsca, gdzie na dużej sali leżały staruszki, osoby terminalnie chore. Jedna z nich zaśpiewała mi piosenkę, którą pamiętam do dziś - wyznała Elżbieta Jaworowicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

Elżbieta Jaworowicz planuje reportaże, które zrealizuje po pandemii

Elżbieta Jaworowicz już wie, co w pierwszej kolejności zrobi po tym, jak zakończy się pandemia. Dziennikarka wyznaczyła już miejsce, do którego pojedzie, by dowiedzieć się więcej i zrealizować materiał, którym podzieli się z Polakami na antenie TVP.

- Zacznę od najbliższej okolicy. Ruszę m.in. do sprawy na warszawskiej Woli, gdzie pewna znana aktorka straciła pieniądze przez nieuczciwego dewelopera. Mieszkanie, za które zapłaciła, przejął syndyk masy upadłościowej, bo deweloper ogłosił upadłość i siedzi teraz w więzieniu - przekazała.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków
2. Niestety, nie żyje Piotr Nowak. Do mediów trafiła bardzo smutna wiadomość

Elżbieta Jaworowicz w rozmowie wyznała, że program "Sprawa dla reportera" wiele ją nauczył. Dzięki niemu zrozumiała, czym jest pokora. Dziś już wie, że nie wszyscy jesteśmy kowalami swojego losu i nikt nie wie, co przyniesie przyszłość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwasz ciągłe zmęczenie? Twój organizm wysyła Ci jasny sygnał ostrzegawczy
  2. Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor miał tragiczny wypadek. On i jego żona nie żyją
  3. Dramatyczny apel mamy Kacperka. Słowa, których nikt się nie spodziewał, chodzi o tatę dziecka
  4. Tragiczne wieści, ciało znaleziono po północy. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować
  5. Owczarek niemiecki całe życie spędził na łańcuchu. Po raz pierwszy zobaczył morze, jego reakcja wzrusza i bawi do łez
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

GwałcicielZgwałcił Joannę, ale najgorsze zrobił dopiero później. Skandaliczne kulisy, wielu Polaków się wścieknieCzytaj dalej

źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News