Współpracownicy Jaworowicz ujawnili całą prawdę o niej. Przed kamerami nie dało się zauważyć, dla niektórych może być wstrząsem

Współpracownicy Jaworowicz ujawnili całą prawdę o niej. Przed kamerami nie dało się zauważyć, dla niektórych może być wstrząsem Źródło: Sprawa dla reportera TVP 1

Elżbieta Jaworowicz prowadzi "Sprawę dla reportera" od lat 80., a widzowie wciąż z ciekawością śledzą losy bohaterów, których losy przedstawia w swoim programie. Współpracownicy gwiazdy wyjawili prawdę o Jaworowicz, niewiele osób o tym wiedziało.

Elżbieta Jaworowicz prowadzi swój autorski program pt. "Sprawa dla reportera" na antenie Telewizji Polskiej od lat 80. Niedawno współpracownicy gwiazdy wyjawili prawdę o Elżbiecie Jaworowicz, tego nie widać przed kamerą.

Elżbieta Jaworowicz od lat prowadzi program "Sprawa dla reportera"

Program interwencyjny "Sprawa dla reportera" emitowany jest przez stację TVP1 od lat 80. Dziennikarka przez lata swojej reporterskiej działalności pomogła tysiącom osób rozwiązać ich problemy, które wydawały im się nie do przeskoczenia.

- Spotkania z ludźmi i możliwość pomagania im to jest praca, która nigdy się nie nudzi. Każdy mój program jest debiutem, każdy czwartek jest premierą. Niemal każda poruszana w "Sprawie dla reportera" historia kończy się wymierną i skuteczną pomocą. I tak już od 30 lat - mówi dumna Elżbieta Jaworowicz.

Elżbieta Jaworowicz uwielbia swoją pracę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomimo upływu lat, jej program wciąż cieszy się ogromną popularnością i przyciąga przed telewizory tłumy widzów. Jednak sama postać charyzmatycznej prowadzącej dla wielu z nich wciąż jest tajemnicą. Niedawno współpracownicy gwiazdy wyznali o niej całą prawdę. tego nie widać przed kamerą.

- Nie tworzy materiałów na podstawie rozmów telefonicznych, a jeździ po całej Polsce i angażuje się w konflikty, mimo tego że często ludzie potrafią być wobec niej agresywni. Zna wszystkich swoich bohaterów, żyje ich sprawami. W jej oczach często widać łzy - ujawnili pracownicy stacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po 6 240 złotych dla 6,5 mln Polaków. Muszą spełnić tylko jeden warunek
 
2. Lady Gaga ze wzruszeniem opowiedziała o swojej chorobie. Jej problemy wstrząsnęły milionami fanów z całego świata

Praca jest dla Elżbiety Jaworowicz bardzo ważna - do pracy nad nowymi odsłonami programu wróciła, tak szybko jak tylko mogła. Dziennikarka zapewnia, że nie ma zamiaru przechodzić na emeryturę.

- Człowiek ma jedno życie i decyduje, co chce w nim robić. Mogłabym żyć inaczej, wygodniej, ale po co? Sił i energii mam mnóstwo, jeśli tylko zdrowie będzie mi dopisywać, to jeszcze długo nie zwolnię tempa
- powiedziała Jaworowicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła truskawki do miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  2. Zatrważające słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, nie zabrakło bardzo mocnego przesłania
  3. Całe życie źle obieraliście jajka? Wystarczą 3 sekundy i jeden prosty trik
  4. Włożyła tabletki do zmywarki do bębna pralki. Spektakularny efekt był widoczny natychmiast, każdy chce znać jej sztuczkę
  5. Ależ zbieg okoliczności. Właśnie ujawniono imię dziecka Barbary Kurdej-Szatan
  6. Tragedia na północy kraju. Nie żyje dwójka dzieci, rodzeństwo miało tylko 4 i 5 lat

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News