Miała 3 mężów, a o swoim romansie milczy. Elżbieta Jaworowicz skradła serce słynnemu muzykowi, szczena opada

Miała 3 mężów, a o swoim romansie milczy. Elżbieta Jaworowicz skradła serce słynnemu muzykowi, szczena opada Źródło: screen/YouTube

Elżbieta Jaworowicz pozostaje dla mediów tajemnicą. Kobieta nigdy nie dzieliła się swoim życiem prywatnym. Okazało się, że mogła mieć romans ze słynnym muzykiem.

Chociaż Elżbieta Jaworowicz w swoim programie potrafi poruszyć z gośćmi każdy temat, na co dzień nie zdradza przed dziennikarzami żadnych tajemnic na temat prywatnego życia. Reporterka nie wypowiada się również na temat związków. Po informacji o jej rzekomym romansie ze słynnym muzykiem w mediach zawrzało.

Prowadząca "Sprawę dla reportera", Elżbieta Jaworowicz mimo bujnego życia uczuciowego, potrafiła ukryć kulisy swoich związków przed wścibskimi dziennikarzami. Kobieta trzy razy wychodziła za mąż. Jej nazwisko to pamiątka po drugim mężu - Lechu Jaworowiczu, słynnym polskim kierowcy rajdowym. Obecnie jest związana ze swoim trzecim mężem, Eugeniuszem Mleczakiem. W przeszłości jednak miał łączyć ją romans z piosenkarzem, Wojciechem Gąssowskim, którego znamy z popularnego przeboju - "Gdzie się podziały".

Elżbieta Jaworowicz skradła serce słynnemu piosenkarzowi

Nie ma co liczyć na to, że Elżbieta Jaworowicz zwierzy się ze swojego życia uczuciowego w mediach. Prowadząca TVP milczy na temat doniesień o romansie z Wojciechem Gąssowskim. Niektóre media jednak utrzymują, że z piosenkarzem łączyła ją bardzo silna więź. Możliwe, że para nawet przez jakiś czas mieszkała razem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Podobno jej wielką namiętnością był piosenkarz - Wojciech Gąssowski. Są głosy mówiące, że para nawet ze sobą mieszkała, jednakże nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili" - informuje strona msn.com.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Tomasza Mackiewicza zabrała głos. Powiedziała całą prawdę o tragedii na Nanga Parbat

2. Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski

Elżbieta Jaworowicz na pewno zachowa tę tajemnicę dla siebie, a fanom pozostaną jedynie domysły. Warto przypomnieć, że nie jest to jedyny sekret, dotyczący związków prezenterki. Jej pierwszy mąż również stanowi zagadkę. Zarówno jego tożsamość, jak i okoliczności rozstania są nieznane. Dziennikarka wbrew dzisiejszym trendom uznaje, że nie wszystkim należy dzielić się z mediami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Niezwykły sekret Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka. Wyszedł dopiero lata po jej śmierci
  4. Uwielbiasz rosół? Wystarczy jeden błąd, może być silnie trujący
  5. "Królowa" nie żyje. Zmarła w otoczeniu najbliższych

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News