Elżbieta II jako głowa państwa narażona jest na wiele niebezpieczeństw. Teraz po wszystkich światowych mediach krąży informacjo o zamachu na życie królowej Wielkiej Brytanii.

Elżbieta II będąc jedną z najważniejszych osób w państwie, cały czas narażona jest na niebezpieczeństwo. Nad jej życiem czuwa cały sztab ludzi, którzy mają za zadanie nie dopuścić do królowej żadnych niepożądanych osób. Jednak każdą obronę da się obejść, a twierdze zdobyć.

Elżbieta II w niebezpieczeństwie

Według informacji podanych przez Globe, Elżbieta II była o krok od śmierci. Wszystko przez zamachowca, który wdarł się na teren jej posiadłości. Według informatora sytuacja była bardzo poważna.

– Jedynie szybka i zdecydowana akcja ochroniarzy Jej Królewskiej Mości powstrzymała nieszczęście. Ciężko uzbrojona grupa została zatrzymana bardzo blisko domu królowej w Sandringham. Teraz nie ma już zagrożenia, ale było ekstremalnie blisko. To nie były żarty – wyjawił członek wywiadu brytyjskiego.

Wszyscy Brytyjczycy byli przerażeni, gdy te informacja wyszła na jaw. Dla wielu osób Elżbieta II jest prawdziwym autorytetem i idolką. Informacja o jej śmierci byłaby jedną z najtragiczniejszych wieści w historii całej Wielkiej Brytanii.

Na szczęście tym razem służbom udało się zapobiec tragedii, jednak według informacji podanych przez Globe, już wcześnie były przesłanki o niebezpieczeństwie grożącym królowej. Chodzi dokładniej o liczne listy, które przychodziły do pałacu Buckingham. Wszystko wskazuje na to, że słowa zostały zamienione w czyn. Brytyjskie służby będą musiały teraz znacznie bardziej pilnować królowej oraz poważniej traktować tego typu pogróżki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziemy mieć elektroniczne dowody osobiste. Od kiedy? Jak to działa?
  2. Piotr Fronczewski nie mówi o swoim rodzinnym dramacie. Przez zdradę wiele stracił
  3. PiS nie wie co robić. Duda właśnie zrujnował im cały wizerunek

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]


To dziś niezwykle rozpoznawalny polityk! Poznajesz go? Stare zdjęcia światowych przywódców

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.