Tragiczny wypadek samochodowy. Elżbieta II w żałobie

Tragiczny wypadek samochodowy. Elżbieta II w żałobie

Elżbieta II w okropnej żałobie. Królowa straciła w tragicznym wypadku samochodowym jedną z najbliższych osób. Cała Wielka Brytania jest w szoku, łączą się z Królową Elżbietą II w cierpieniu.

To smutny dzień dla całej Wielkiej Brytanii. Do tej pory nie wiadomo, jak doszło do tragicznego wypadku. Zmarł Peter Fisher - jedna z osób najbliższych sercu królowej Elżbiety II. Znała go przez ponad 15 lat. Był lekarzem zarówno jej, jak i pozostałych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Miał 67 lat.

Nie żyje osoba bliska królowej. Elżbieta II nie może w to uwierzyć, pogrążyła się w żałobie

Peter Fisher jechał na rowerze drogą do tego przeznaczoną, był kilkaset metrów od szpitala, w którym na co dzień pracował. Nie wiadomo, jak doszło do wypadku. Fisher zderzył się z ciężarówką, po przyjeździe służb ratowniczych stwierdzono śmierć na miejscu. Kierowca nie uciekł - pozostał przy Peterze, zadzwonił po karetkę, starał się reanimować mężczyznę. Wezwał również policję. - Policja została wezwana około 09:30 w środę, 15 sierpnia, do wypadu pomiędzy ciężarówką i rowerzystą na High Holborn. Policjanci i London Ambulance Service udali się na miejsce. Rowerzystą był mężczyzna w wieku 67 lat. Zmarł na miejscu - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Kim był Peter Fisher?

Peter Fisher od 15 lat był oficjalnym lekarzem królowej Elżbiety II i całej jej rodziny. Znany na całym świecie jako specjalista w dziedzinie homeopatii. Był także dyrektorem oddziału badawczego w Royal London Hospital for Integrated Medicine. Dla królowej jest to na pewno ogromna strata.ZOBACZ TAKŻE:
  1. 300 Polaków odciętych od świata. Szaleńcza akcja policji, stłumili wściekły protest
  2. Otwarta trumna i pogrzeb w muzeum. Tak pożegnają wielką gwiazdę
  3. Gwiazdor Top Model dotkliwie pobity. Jego twarz wygląda strasznie
  4. Chciał utopić psa w bestialski sposób. Powód, dla którego to zrobił łamie serce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News