Z ostatniej chwili: Pałac Buckhingam to zataił. Elżbieta II w szpitalu!

Z ostatniej chwili: Pałac Buckhingam to zataił. Elżbieta II w szpitalu! Źródło: fot. Youtube

Pałac Buckhingam nie raz i nie dwa w historii pokazał, że czasem woli coś przemilczeć lub podać złagodzoną wersję zdarzeń, byle tylko nie wywołać sensacji i skandalu. Tym razem również tak się stało. Królowa Elżbieta II znalazła się w szpitalu!

Ta wiadomość bardzo zmartwiła wszystkich Brytyjczyków. Królowa Elżbieta II zaniemogła i znalazła się w szpitalu. Co gorsza, monarchini musiała przejść poważny zabieg. Tuż po ślubie księcia Harry'ego i księżnej Meghan takie informacje są szczególnie przykre.

Królowa Elżbieta II przeszła operację

Okazuje się, że miesiąc temu królowa Elżbieta znalazła się w szpitalu, gdzie przeszła operację usunięcia zaćmy. Jednak dopiero teraz Pałac Buckhingam wydał oświadczenie w tej sprawie. - Potwierdzam, że królowa pomyślnie przeszła krótki, zaplanowany zabieg usunięcia zaćmy w ubiegłym miesiącu - poinformował dopiero teraz rzecznik pałacu. Zabieg usunięcia zaćmy w tak zaawansowanym wieku, nie jest niestety wcale niczym prostym. Gdyby coś poszło nie tak, lub gdyby pojawiły się komplikacje, królowa mogłaby nawet stracić wzrok. 92-letni organizm mógłby mieć poważny problem ze zniesieniem ewentualnych powikłań. Syn królowej, książę Karol i jej wnuki książę William i książę Harry ich małżonki i dzieci - wszyscy mają nadzieję, że z królową Elżbietą wszystko będzie w porządku. Przypominamy, że monarchini na brytyjskim tronie zasiada od 1952 roku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Pędzący Tir UDERZYŁ w auto Joanny Krupy, samochód WYLECIAŁ z drogi!
  2. Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić
  3. Straszna przepowiednia zakonnicy. Siostra Łucja mówi też o Polsce
  4. Pędzący Tir UDERZYŁ w auto Joanny Krupy, samochód WYLECIAŁ z drogi!
  5. Przed śmiercią Jan Paweł II wyrzekł słowa o Rydzyku. Ogromne kontrowersje
Źródło: wbi.onet.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News