Co się dzieje z królową?! Cała Wielka Brytania przygotowała się na śmierć Elżbiety II

Co się dzieje z królową?! Cała Wielka Brytania przygotowała się na śmierć Elżbiety II

Wszyscy zastanawiają się, co się dzieje w Wielkiej Brytanii. Całe państwo przygotowuje się na śmierć królowej. Czyżby Elżbieta II była w aż tak złym stanie? Wielu uwarzą, że z monarchinią jest znacznie gorzej, niż podaje się o do opinii publicznej.

Elżbieta II znana jest ze swojej sumienności i systematyczności, jednak teraz ze względu na złe samopoczucie została odwołana oficjalna wizyta królowej. Pałac Buckingham nie podaje dokładnej przyczyny, ale już teraz słychać wiele spekulacji. Królowa niedawno przechodziła zabieg usuwania zaćmy i możliwe, że jeszcze nie doszła do siebie po operacji. Inni mówią, że jest to zwykłe przeziębienia, jednak skoro Elżbieta II odwołuje wcześniej już zapowiedzianą wizytę, to musiał ją zatrzymać naprawdę poważny powód.

 - Dziś królowa nie czuje się najlepiej i została podjęta decyzja o braku jej obecności na uroczystości upamiętniającej 200. rocznicę ustanowienia orderu św. Michała i św. Jerzego - napisano w lakonicznym oświadczeniu.

Elżbieta II: co się dzieje z królową?

Stan zdrowia królowej jest teraz głównym tematem w całej Wielkiej Brytanii. Niepokojący jest również fakt, że niedawno został przećwiczony cały plan postępowania na wypadek śmierci Elżbiety II, który nosi nazwę "London Bridge". Procedura wdrażana na wypadek śmierci królowej przebiega w następujący sposób. Jako pierwszy o wszystkim dowiaduje się osobisty sekretarz Elżbiety II, który smutną wieść przekazuje premierowi kraju mówiąc specjalny kod brzmiący "Most London Bridge jest opuszczony". W pałacu wstrzymane zostaną wszelkie rozmowy telefoniczne. Informacja o śmierci królowej zostaje przekazana do 15 krajów, których jest głową i dopiero wtedy wieść trafi do BBC, która przekaże ją na antenie. Ceremonia pogrzebu dobędzie się dziewiątego dnia po śmieci monarchini, a w ciągu pierwszych 24 godzin dojdzie do oficjalnej proklamacji księcia Karola na króla Wielkiej Brytanii. Bardzo zastanawiający jest fakt, że władze Wielkiej Brytanii właśnie teraz, gdy zdrowie królowej zaczyna niedomagać. Według wielu osób na wyspach wskazuje to, że z Elżbietą II jest o wiele gorzej, niż możemy przypuszczać. Czyżby to było możliwe, że już niedługo kto inny zasiądzie na tronie? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje legendarny aktor „M jak Miłość”, „Złotopolskich”, „Usta Usta”, „Niani” i innych
  2. Skandaliczny koniec Ziobry. Najwyższa Izba Kontroli: ŁAMAŁ PRAWO
  3. Andrzej Duda podpisał najbardziej kontrowersyjną ustawę tego roku
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News