To okropne wiadomości. Elżbieta II ma koszmarny problem zdrowotny, który w jej wieku może mieć opłakane skutki. Co więcej, problem się pogarsza z każdym dniem. 

Według Aleksieja Puszkowa angielska królowa ma poważny problem z alkoholem. Rosyjski senator powołuje się na znajomości w rosyjskim wywiadzie. Według Puszkowa angielska królowa wypija codziennie kilka drinków

Elżbieta II alkoholiczką?

W Wielkiej Brytanii próbują to ukryć i bagatelizować, jednak rosyjski senator twierdzi, że królowa ma problem z alkoholizmem.

– Przed obiadem królowa rzekomo każe sobie serwować koktajl na ginie i koktajl winny, po posiłku raczy się kieliszkiem wytrawnego martini, przegryzając czekoladą, zaś dzień zamyka, sącząc dobrze schłodzonego szampana – opisuje.

Jeśli słowa Puszkowa mają potwierdzenie w rzeczywistości, nie wróży to nic dobrego zdrowiu królowej. Niebawem, bo 21 kwietnia Elżbieta II kończy 92 lata. Nadużywanie alkoholu nigdy nie niesie ze sobą dobrych skutków, jednak dla osoby w wieku królowej, może prowadzić do tragicznych efektów. Sama Elżbieta II milczy na ten temat.

Zobacz także:

  1. Niewiarygodne! Dziecko urodziło się 5 lat po śmierci rodziców
  2. Luksusowa Anders znowu wygrywa! Dostanie wyższą emeryturę
  3. Ale skandal! Znane polskie celebrytki PROSTYTUUJĄ się w Dubaju

Tak żyją córki najbogatszych Polaków [ZDJĘCIA]


Pijani politycy: Ich widziano pod wpływem! [ZDJĘCIA]