Królowa Elżbieta II wpadła w szał. Wszystkiego dowiedziała się z mediów

Królowa Elżbieta II wpadła w szał. Wszystkiego dowiedziała się z mediów Źródło: youtube/bbc

Królowa Elżbieta II jest wściekła. Okazuje się, że o całej sprawie związanej ze rodziną dowiedziała się z mediów. Królowa nie ukrywa tego, jak mocno dotknęła ją decyzja Harrego i Meghan.

Elżbieta II nic nie wiedziała.To doniesienia brytyjskich mediów doniosły jej o tym, co się dzieje w jej rodzinie. Wnuk i jego żona nie raczyli wspomnieć jej o swojej nagłej decyzji. Królowa nie może pogodzić się z tym, jak została potraktowana. 

Królowa Elżbieta II o wszystkim dowiedziała się z mediów 

Wczoraj wieczorem w mediach na całym świecie zawrzało. Okazało się, że członkowie rodziny królewskiej podjęli pilną decyzję, a nawet wydal w tej sprawie oświadczenie. Meghan Markle i książę Harry podali do informacji publicznej, że oficjalnie rezygnują z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Zapowiedzieli też, że zamierzają dzielić swoje życie pomiędzy Wielką Brytanią, gdzie znajduje się siedziba monarchii, a Stanami Zjednoczonymi. Para ma także zamiar rozpocząć pracę, a przede wszystkim uniezależnić się finansowo. 

Nie tylko opinia publiczna była zaskoczona decyzją podjętą przez Meghan Markle i Harrego. Wyszło na jaw, że nikt z członków rodziny królewskiej nie zdawał sobie sprawy z ich zamierzeń. Najbardziej zaskoczona jest Elżbieta II, która teraz nie ukrywa swojej złości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nikt o niczym nie wiedział, nawet Elżbieta II

Decyzja pary spowodowała, że Królowa Elżbieta II poczuła się oszukana. Nigdy nie podejrzewała, że wnuk zada jej taki cios, podejmując decyzję bez konsultacji z nią. 

- Poziom podstępu jest oszałamiający, a wszyscy członkowie rodziny królewskiej mają wrażenie, że zostali dźgnięci w plecy. To nie jest w porządku wobec królowej, która nie zasłużyła na takie traktowanie. Rodzina rozumie, że chcą zrobić coś innego i jest całkowicie gotowa im pomóc, ale ludzie są zdruzgotani tą decyzją - wyjawił informator w brytyjskich mediach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pałac Buckingham w rozpaczy. Meghan i Harry odchodzą z Rodziny Królewskiej. Wydali oświadczenie
2. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci
 

Skandal z udziałem pary szybko nie ucichnie, a Elżbieta II może przez wiele lat pamiętać, jak została potraktowana. Królowa nigdy wcześniej nie spotkała się z takim zachowaniem wśród członków rodziny królewskiej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

źródło: plotek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News