Międzynarodowa wtopa Morawieckiego. Usiadł za Elżbietą II, wtedy zrobili mu zdjęcie

Międzynarodowa wtopa Morawieckiego. Usiadł za Elżbietą II, wtedy zrobili mu zdjęcie

Elżbieta II niejednokrotnie upominała publicznie innych członków rodziny królewskiej, gdy ci, zachowywali się w niestosowny sposób. Ciekawe zatem, co powiedziałaby Morawieckiemu, gdyby tylko widziała, co robi za jej plecami.

Elżbieta II pojawiła się ostatnio na obchodach 75. rocznicy lądowania aliantów w Normandii. Zjawiła się tam nie tylko najważniejsza monarchini, ale również wiele innych ważnych osobistości, w tym między innymi Mateusz Morawiecki. Polityk zapewne nawet nie spodziewał się, że dostanie miejsce tuż za samą królową, o czym wiele osób mogłoby tylko pomarzyć. Najwyraźniej premier nieszczególnie się tym przejął i zupełnie nie przeszkodziło mu to w robieniu tego, na co naprawdę miał ochotę. 

Kompromitująca Wpadka Morawieckiego 

Choć sam Morawiecki pochwalił się kilkoma zdjęciami z całej uroczystości, w mediach głośno jest o zupełnie innej fotografii. Co prawda, na niej również polityk jest widoczny, jednak raczej sam nie chciałby opublikować czegoś takiego. Mateusz Morawiecki zajął "honorowe" miejsce tuż za królową Wielkiej Brytanii. W czasie, gdy inne osoby oblewałyby zimne poty z przerażenia, bankowiec czuł się zupełnie swobodnie. Na fotografii widać, jak siedzący kilkadziesiąt centymetrów za monarchinią Morawiecki, w najlepsze korzysta z telefonu komórkowego.

Gdyby tylko Elżbieta II wiedziała... 

Nie ma nawet najmniejszych wątpliwości co do tego, że królowa nie pochwala tego typu zachowań, o czym zapewne znajdzie się wzmianka w królewskim protokole. Wielu zastanawia się, czy gdyby tylko zauważyła taką wpadkę, to czy upomniałaby Morawieckiego. Tego nigdy się nie dowiemy, jednak internauci zdecydowanie zrobili to za nią, licznie atakując polityka. Pod zdjęciem pojawiło się całe mnóstwo negatywnych komentarzy, w których wylało się prawdziwe morze hejtu, niekiedy w aż zbyt bezpośredni sposób.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  

Jest też obrońca 

Wśród niezliczonej liczby hejterów, znalazła się jednak osoba, która postanowiła wstawić się za Morawieckim. 

- Nie rozumiem krytyki #Morawiecki. Chłop znudzony bo już tam był wcześniej. Jako pierwszy podczas inwazji postawił stopę na plażach Normandii - czytamy . 

twitter/piotr/

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy     

Źródło: twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu