Elżbieta II przykre wieści
Instagram.com theroyalfamily
Joanna Szwalikowska - 3 Listopada 2020

Bardzo przykre wieści o Elżbiecie II. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć

Elżbieta II podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Z Wielkiej Brytanii napłynęły szokujące wiadomości. Brytyjczycy nie są w stanie uwierzyć, że to się dzieje.

Elżbieta II jest najdłużej zasiadającą na tronie królową brytyjską. 21 kwietnia obchodziła ona swoje 94 lata. Z kolei na tronie królewskim zasiada już od ponad 68 lat. Teraz podjęła jednak szokującą decyzję, w którą nie mogą uwierzyć Brytyjczycy.

Stan wyjątkowy w Polsce zostanie wprowadzony? Szef MON zabrał głos w sprawieStan wyjątkowy w Polsce zostanie wprowadzony? Szef MON zabrał głos w sprawieCzytaj dalej

Elżbieta II podjęła szokującą decyzję. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć

Królewski biograf wyjawił szokującą wiadomość, w której prawdziwość nie mogą uwierzyć Brytyjczycy. Przekazał on informację, iż Elżbieta II miałaby abdykować. Czy naprawdę nadszedł ten moment, w którym najdłużej panująca brytyjska królowa ustąpi tronu i odda go młodszemu pokoleniu?

W kwietniu tego roku królowa skończyła 94 lata, nie celebrowała ich jednak w żaden sposób, głównie ze względu na panującą już wówczas pandemię koronawirusa. Wszystkie uroczystości państwowe, włączając tradycyjnie wykonywany salut urodzinowy, zostały odwołane.

Seniorka rodu zdecydowała się również na odwołania parady, uznając, iż świętowanie urodzin w takiej sytuacji jest zwyczajnie niestosowne, czym byli bardzo zawiedzeni sami Brytyjczycy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że wielokrotnie poruszany już temat abdykacji królowej, powrócił. Po wybuchu pandemii królowa zaszyła się w jednej ze swoich wspaniałych posiadłości oraz zdecydowała się na izolację od ludzi z zewnątrz.

Ogromne zaskakującym wydarzeniem okazała się więc jej niedawna wizyta w Salsbury. Do tej pory bardzo często mówiło się również o tym, że królowa przeniosła na Williama, Kate oraz Karola większość swoich obowiązków. Teraz jednak głos w sprawie postanowił zabrać Robert Jonson, królewski biograf.

Jak wyjawił podczas wywiadu telewizyjnego, królowa ma zamiar ustąpić z tronu w 2021 roku, a dokładniej po swoich 95.urodzinach. Brytyjczycy wstrzymali oddech na tę wiadomość. Nikt nie może uwierzyć w to, że wiadomość o jej abdykacji jest prawdziwa.

Dzisiaj grzeje:

1. Będą dzwonić od 9:00 do 20:30. Telefon trzeba odebrać, wiemy o co chodzi, bardzo ważne

2. Wprowadzą zakaz wychodzenia z domu? Niepokojące słowa ministra, Polacy mogą wkrótce dotkliwie odczuć pandemię

3. Stan wyjątkowy w Polsce zostanie wprowadzony? Szef MON zabrał głos w sprawie

- Po 95. urodzinach odda władanie - powiedział królewski biograf w wywiadzie telewizyjnym. Jego wiadomość wywołało ogromne zaskoczenie. Wszyscy bowiem przestali chyba wierzyć już w to, ze królowa zdecyduje się na abdykację.

- Myślę, że ona tego nie chce, ale patrząc na to realistycznie to dojdzie do momentu, w którym przekaże wszystkie swoje obowiązki Charlesowi i będzie musiała spojrzeć mu w twarz. I co powie? Że nie będzie królem? - mówił biograf. Cz naprawdę dojdzie do tak szokującego wydarzenia i Elżbieta II ustąpi tronu? Nie pozostaje nic innego, niż czekać do jej 95. urodzin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromna rewolucja w Poczcie Polskiej. Zmiany dotrą do wielu miast. Koniec z długimi kolejkami?
  2. Gessler podała najlepszy przepis na pierogi ruskie. Można je zjeść tylko w jednym miejscu w Polsce
  3. Tadeusz Rydzyk zaczął sprzedawać mąkę. Nie do wiary, ile życzy sobie za kilogram
  4. TVN pilnie ostrzega, zacznie się już we wtorek. Lepiej nie wychodzić z domów
  5. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu
  6. Ministerstwo edukacji wydało niespodziewany komunikat. Chodzi o protesty, będą konsekwencje
  7. Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona Johna
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News