Przykry upadek legendy polskiej muzyki. Żyje w biedzie, wszyscy ją opuścili
Wiadomości Pikio - 29 Lipca 2018

Przykry upadek legendy polskiej muzyki. Żyje w biedzie, wszyscy ją opuścili

Elżbieta Dmoch była w latach 70. niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Wokalistka zespołu "2 plus 1" wygląda jednak obecnie niezwykle niepokojąco, co przyciąga uwagę zmartwionych fanów. Widać bowiem, że artystka żyje w prawdziwej biedzie.

Dmoch urodziła się w 1951 roku w Warszawie. Poza nauką śpiewu, zajmowała się także grą na flecie. Karierę muzyczną rozpoczęła już pod koniec lat 60. XX wieku. Bardzo szybko udało jej się dotrzeć na show-biznesowy szczyt.

Historia gwiazdy 2 plus 1

Zespół "2 plus 1" założyła z Januszem Krukiem w 1971 roku. Dwa lata później para muzyków wzięła ślub, jednak już w połowie lat 80. małżeństwo się rozpadło. Kiedy Kruk w 1992 roku zmarł, Dmoch wycofała się z polskiego show-biznesu. Jakiś czas później starała się jeszcze powrócić na scenę muzyczną, jednak już nigdy nie zdobyła takiej popularności, jak w latach 70.

Zaskakująca przemiana

Co ciekawe, fotoreporterzy dalej chętnie fotografują gwiazdę. Kiedy zrobili jej nowe zdjęcia, wielu fanów zmartwiło się o Dmoch. Słuchacze uważają bowiem, że wokalistka nie wygląda najlepiej i są o nią niezwykle zmartwieni. Widzą bowiem, iż jest naprawdę zaniedbana, ale nie otrzymuje żadnej pomocy ani ewidentnie potrzebnego wsparcia. Żyje ponoć z niskiej emerytury i cierpi na poważną depresję. Sama celebrytka nie odpowiada jednak na ich domysły. Pozostaje za to stanowczo zdystansowana do krajowego show-biznesu.2 plus 1 Fot. PlotekChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wczoraj Kora, dzisiaj on. Nie żyje kolejna ikona polskiej muzyki
  2. Doda oddała hołd na scenie. Coś NIESAMOWITEGO, fani stanęli jak wryci
  3. Największa gwiazda „Mam Talent” leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele
  4. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
Elżbieta Dmoch 2 plus 1 Fot. YouTubeElżbieta Dmoch 2 plus 1 Fot. YouTube ZAMIANA
Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]Czytaj dalej
Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News