Smutne informacje ws. Elżbiety Dmoch. Uwielbiana piosenkarka już nie wróci, to koniec jej kariery

Smutne informacje ws. Elżbiety Dmoch. Uwielbiana piosenkarka już nie wróci, to koniec jej kariery Źródło: Wikimedia Commons/Polski tygodnik „Panorama”, nr 31 z 3 sierpnia 1975

Legendarna Elżbieta Dmoch zapowiedziała, że zakończyła karierę muzyczną i nigdy więcej nie wróci na scenę. To niezwykle smutne informacje dla fanów talentu wokalistki.

Elżbieta Dmoch zapisała się w annałach polskiej muzyki dzięki wykonaniu hitów takich jak "Iść w stronę słońca" czy "Chodź, pomaluj mój świat". Na scenie występowała w raz zespołem "2 plus 1" i według fanów była jedną z piękniejszych kobiet w show-biznesie z okresu PRL. Teraz wszystko wskazuje na to, że na scenę już nie wróci.

Elżbieta Dmoch wycofała się z życia publicznego po śmierci męża

Elżbieta Dmoch karierę zaczynała jeszcze jako 17-latka, kiedy w 1971 roku dołączyła do zespołu Janusza Kruka "2 plus 1". Choć z początku Kruk był w pełni skupiony na karierze, szybko nawiązał romantyczną relację z młodszą o 5 lat wokalistką. Para zdecydowała się na ślub w 1973 roku. Muzyk zostawił wtedy żonę i dziecko. 

Później, w latach 80., małżeństwo Elżbiety Dmoch rozpadło się. Wokalistka wciąż pozostawała aktywna w mediach, ale śmierć byłego męża najbardziej nią wstrząsnęła. Wtedy też załamała się i popadła w depresję, w 1992 roku wycofała się z życia publicznego. Fani wtedy bardzo liczyli na jej szybki powrót.

Elżbieta Dmoch wyznała, że już nigdy nie wróci na scenę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na przełomie 1998 i 1999 roku doszło do reaktywacji zespołu "2 plus 1" w którym zaangażowała się również i wokalistka. Razem z Cezarym Szlązakiem reaktywowała grupę z nowymi muzykami. Fani nie cieszyli się długo z powrotu swojej ulubienicy, bo wkrótce zrezygnowała z gry na scenie. Ostatni jej występ przypadł w 2002 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

Wokalistka niedawno przyznała, że do muzyki nie wróci z powodu wypalenia. Udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że choć wielu fanów tego by chciało, dla niej to zamknięty rozdział. 68-latka nie rozważa nawet chwilowego powrotu na wielką scenę.

-  Czasem spotykam się z fanami i wiem, że by tego chcieli. Ale nie ma o tym mowy. Nigdy nie wrócę do śpiewania. To zamknięty rozdział. Straciłam miłość do muzyki i ludziom nic do tego - przyznała Elżbieta Dmoch. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć
  4. Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie
  5. Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł