Smutne wyznanie Elżbiety Dmoch. Nie chce wracać do śpiewania

Smutne wyznanie Elżbiety Dmoch. Nie chce wracać do śpiewania Źródło: screenshot/TVP

Elżbieta Dmoch zdecydowała się na bardzo smutne wyznanie, które z pewnością przygnębi wielu fanów. Żaden z nich nie chciał usłyszeć słów, które miała do przekazania artystka. Jej wypowiedź rozrywa serce.

Elżbieta Dmoch dorobiła się ogromnej sławy jako wokalistka zespołu Dwa plus jeden, który jeszcze w latach 70. i 80. należał do czołówki najchętniej słuchanych formacji muzycznych w naszym kraju. Wokalistka wraz ze swoimi kolegami stali się na tyle popularni, że ich przeboje grane były również poza granicami Polski, co nie było takie oczywiste w tamtych czasach.

Po czasie kobieta zdecydowała się na zupełne odcięcie się od świata show-biznesu. Dziś zespół nie funkcjonuje, a Elżbieta Dmoch nie zamierza pojawiać się w mediach. Udało się jednak dotrzeć do jej wypowiedzi, która z pewnością złamie serca tysiącom fanów. Słowa dawnej gwiazdy są bardzo smutne i z pewnością nie spodobają się sympatykom działalności Dwa plus jeden.

Elżbieta Dmoch ma poważne problemy

Elżbieta Dmoch była jedną z najpopularniejszych piosenkarek lat 70. i 80. w naszym kraju. Zespół Dwa plus jeden osiągnął ogromny sukces dzięki kilku chwytliwym przebojom, a kobieta była jego twarzą jako główna wokalistka. Co więcej, ich twórczość stała się na tyle znana, że największe hity, także te śpiewane w języku angielskim, były grane za granicą.

Po czasie jednak zespół rozpadł się. Wszystko przez nieszczęśliwą historię Janusza Kruka, byłego małżonka Elżbiety Dmoch i jednego z członków zespołu. Mężczyzna zmarł po latach zmagania się z chorobą, co kobieta bardzo przeżyła. Wokalistka pomimo wielu kłótni pod koniec związku była bardzo zżyta z mężczyzną, z którym spędziła wiele lat na scenie.

Elżbieta Dmoch rezygnuje z działalności

Wiele osób domagało się powrotu Elżbiety Dmoch na scenę, co sama postanowiła skomentować.

- Czasem spotykam się z fanami i wiem, że by tego chcieli. Ale nie ma o tym mowy. Nigdy nie wrócę do śpiewania. To zamknięty rozdział. Straciłam miłość do muzyki i ludziom nic do tego - stwierdziła.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metod

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Możemy więc być pewni, że nie doczekamy się powrotu wielkiej gwiazdy sprzed lat na scenę. Z pewnością rozczaruje to wielu fanów, którzy liczyli na to, że przyjdzie nam jeszcze usłyszeć znane hity w wykonaniu ich kompozytorki. Jak twierdzą niepotwierdzone plotki, wszystko jest efektem śmierci Kruka, po której jego dawna partnerka wciąż nie może się pozbierać.

  1. Znaki zodiaku, które są BESTIAMI w łóżku! To urodzeni kochankowie. Z nimi nie będziesz się nudzić
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

źródło: WP

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu