Elżbieta Dmoch podbiła serca Polaków w 2plus1. Smutne, co się z nią obecnie dzieje

Elżbieta Dmoch podbiła serca Polaków w 2plus1. Smutne, co się z nią obecnie dzieje Źródło: youtube.com Dawna Muzyka

Elżbieta Dmoch miała talent, urodę i wielką miłość - jej życie układało się wspaniale, jednak nagle szczęśliwa passa została brutalnie przerwana. Uwielbiana przez Polaków wokalistka już nigdy nie pozbierała się po smutnych wydarzeniach, dzisiaj ciężko uwierzyć w to, co się z nią stało.

Elżbieta Dmoch już w bardzo młodym wieku zabłysnęła na polskiej scenie muzycznej, a w późniejszych latach błyskotliwie rozwijała swoją karierę. Gwiazda miała ogromny talent, grono wiernych wielbicieli oraz miłość ukochanego mężczyzny. Jednak wszystko to nagle runęło w gruzach, z których już nigdy nie udało jej się powstać. Wielbiciele wokalistki nie mogą uwierzyć w to, jak po latach wygląda życie słynnej piosenkarki.

Elżbieta Dmoch nie zdołała się pozbierać po przykrych doświadczeniach

Piosenkarka śpiewała od najmłodszych lat. Pod koniec lat 60. zachwycony jej talentem i urodą Janusz Kruk zaprosił ją do swojego zespołu Warszawskie Kuranty. Później wspólnie założyli grupę 2plus1, która debiutowała w 1971 roku. W 1973 roku z Januszem Krukiem zostali małżeństwem. Dla Elżbiety Dmoch muzyk zostawił poprzednią żonę i dziecko, wokalistka bardzo go kochała. Wspólnie żyli i pracowali przez wiele lat, a ich zespół odniósł ogromny sukces.

Grupa na swoim koncie ma wiele przebojów, m.in. "Windą do nieba" czy "Chodź pomaluj mój świat". Na ich koncerty przychodziły tłumy, szybko pojawiła się sława i pieniądze. Małżeństwo zamieszkało w pięknym domu na warszawskiej Sadybie, a w piwnicy budynku urządzili studio nagraniowe. Ich mieszkanie było otwarte i gościło wielu przyjaciół, a para wydawała się być szczęśliwa. Niestety, życie Elżbiety Dmoch runęło w gruzach, kiedy Janusz Kruk złożył pozew o rozwód.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z powodu rozstania małżeństwa zespół 2 plus1 coraz rzadziej występował, a ich kariera zaczęła powoli gasnąć. Elżbieta Dmoch nie mogła pogodzić się z faktem, że jej były mąż ma nową rodzinę i dwóch synów. Cały czas żyła nadzieją, że ukochany do niej wróci. W 1992 roku nadzieja ta nagle zgasła. Janusz Kruk zmarł na atak serca w wieku zaledwie 46 lat. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła piosenkarką.

Elżbieta Dmoch wiele przeszła, dziś ciężko uwierzyć w to, jak żyje

Gwiazda po kilku latach musiała opuścić swoje mieszkanie w Warszawie z powodu zaległości czynszowych. Wyjechała na wieś niedaleko Tarczyna. Jak donoszą media, mieszkała w starej, nieogrzewanej chacie, a dnie spędzała na przystanku autobusowym, patrząc nieobecnym wzrokiem w dal. Przyjaciele pomogli jej wrócić do Warszawy, gdzie zamieszkała ze swoją mamą. Niestety, czekał ją kolejny cios, bowiem kobieta zmarła rok później.

Dzisiaj grzeje: 1. Pracownicy TVP nie mogli dłużej milczeć. Wyszło na jaw jaka naprawdę jest Elżbieta Jaworowicz

2. Wszyscy fani Roksany Węgiel czują się oszukani. Skandaliczne doniesienia właśnie pojawiły się w mediach

Piosenkarka przeżyła kolejne załamanie nerwowe, w wyniku którego trafiła do szpitala. Dziś gwiazda żyje zupełnie na uboczu i odtrąca wszelkie gesty życzliwości, choć przyjaciele wciąż starają się wyciągać w jej kierunku pomocną dłoń. Dziennikarzom miała wyznać, że "straciła miłość do muzyki i ludziom nic do tego". Fanom piosenkarki zostały tylko wspomnienia i nagrania z koncertów, publikowane w sieci m.in. na kanale Dawna Muzyka na YouTube.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na grzybicę paznokci. Mogą okazać się niezwykle pomocne
  2. Mamy wyniki sondażu prezydenckiego wśród kibiców. Wyniki są wyjątkowo zaskakujące
  3. Przenigdy nie wyrzucaj szypułek od truskawek. Można je wykorzystać w spektakularny sposób, niesamowity efekt
  4. Wydało się, ile lat naprawdę ma Małgorzata Rozenek. Niebywałe, fani ołsupieli
  5. Zajrzał do łazienki w swoim mieszkaniu i zamarł. Natychmiast wezwał służby, akcja trwała 6 godzin
  6. Afera w mediach po ujawnieniu całej serii niesmacznych i skandalicznych praktyk Biedronki. Wściekli są nie tylko klienci

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News