Niewyobrażalny koszmar gwiazdy. Sama zgotowała sobie ten los

Niewyobrażalny koszmar gwiazdy. Sama zgotowała sobie ten los

Elvis Presley - choć zmarł ponad 40 lat temu - nadal jest jedną z najważniejszych ikon popkultury XX wieku. Powszechnie nazywany jest "Królem Rock and Rolla". Niedawno pojawiły się natomiast szokujące doniesienia dotyczące jego córki - Lisy Presley. Celebrytka cudem przeżyła to, co ją spotkało. 

Córka króla Rock and Rolla nie miała w życiu łatwo. Od dawna krążyły plotki, że celebrytka zmaga się z silnym uzależnieniem, jednak dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o swoich przeżyciach i tym, jak cudem uniknęła, by dosięgła ją śmierć.

Jakim ojcem był Elvis Presley?

Elvis Presley nie zadbał o to, by jego córka miała zapewnione cudowne dzieciństwo i młodość - kiedy miała dziewięć lat jej ojciec został znaleziony w łazience, całkowicie nieprzytomny. Cztery lata później miała być molestowana przez nowego chłopaka swojej matki. Była czterokrotnie zamężna, jednym z jej mężów był niekwestionowany król muzyki, Michael Jackson oraz aktor Nicolas Cage, lecz w dorosłym życiu przez długi czas nie potrafiła sobie znaleźć stałego partnera na dłuższy czas. Oprócz tego spotkało ją bankructwo, a w końcu wpadła w sidła uzależnień. Celebrytka starała się podążać drogą artystyczną, czterokrotnie grała w filmach (trzy z nich dotyczyły historii jej ojca), starała się również pisać teksty piosenek i śpiewać, lecz udało jej się nagrać jedynie trzy albumy, które nie zostały okrzyknięte hitami.

Córka Presleya o krok od śmierci

Już rok temu słychać było plotki, że waga gwiazdy spadła do 45 kilogramów. Wtedy też rozpoczęły się spekulacje czy gwiazda bierze jakieś używki. Dopiero w tym roku ujawnione zostały dokumenty rozwodowe w których Lisa Marie przyznaje otwarcie, że walczyła z poważnym problemem uzależnienia od środków przeciwbólowych i opioidów. Jakby tego było mało, wyszły także na jaw liczne odwyki, które były konieczne ze względu na zażywanie znacznych ilości kokainy. Ten okres - jak określa gwiazda - był najcięższym w jej życiu. Była na skraju śmierci, media spekulowały czy Presley da radę z tego wyjść. - Moja terapeutka powiedziała "To cud... Nie wiem, jak to możliwe, że nadal żyjesz" - zwierzyła się celebrytka. Na szczęście obecny stan księżniczki Rock and Rolla jest już w normie i nieustannie się poprawia. Zakończyła ona również batalię ze swoimi byłym mężem, która rozstrzygnięta została na jej korzyść.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Co za wtopa! Duda publicznie skompromitował się w Nowej Zelandii
  2. Polacy w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, ujawniono wstrząsające fakty
  3. Tragedia w Darłówku. Jackowski przerywa milczenie, mocne słowa!
Następny artykuł