Z Eltonem Johnem jest źle! Nie może sam chodzić

Z Eltonem Johnem jest źle! Nie może sam chodzić

Elton John jest niesamowicie znaną i cenioną postacią. Niestety, z uwagi na wiek, zaczynają go dopadać pierwsze choroby. W tym momencie popularny muzyk nie może już nawet sam chodzić. 

Elton John mocno podupada na zdrowiu. Na początku tego roku poinformował, że kończy karierę sceniczną. Niestety, teraz pojawiają się doniesienia, że z popularnym muzykiem jest coraz gorzej. Elton John aktualnie wypoczywa na wakacjach, organizowanych m.in. przez aktywistów LGBT. Gwiazdor jest tam z mężem i dwójką dzieci. Niestety, nie wszystko jest dobrze u ich rodziny. Z Eltonem Johnem są poważne problemy.

Elton John ma problemy ze zdrowiem

Artysta ma to szczęście, że dzięki ciężkiej pracy i wieloletniej karierze, udało mu się zarobić tyle, że nie jest już konieczna żadna praca zarobkowa. Może więc skupić się wyłącznie na swoim podupadającym zdrowiu. Podczas rajskich wakacji z rodziną, jego problemy nasiliły się do tego stopnia, że kiedy postanowił wybrać się na przejażdżkę łódką - to wnieść go na nią musieli asystenci. To właśnie dobitnie pokazuje, jak bardzo pogarsza się jego ogólny stan. Dobrze jednak, że w tym wszystkim Elton nie poddaje się, ale wciąż stara się jak najbardziej walczyć o siebie i swoje szczęście. Wypoczynek na pewno jest teraz dla niego szczególnie mocno wskazany.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak wyglądały protesty przeciw zmianom w sądownictwie [ZDJĘCIA]
  2. Kocioł pod Pałacem Prezydenckim. Policja tłumi protest opozycji
  3. Pierwszy tatuaż, co muszisz wiedzieć zanim go zrobisz
  4. Myśleliście ze smoki nie istnieją, myliliście się
  5. Skandal! Ujawniono „operację Sejm”, PiS będzie miał kłopoty
Elton John fot. Wikimedia Commons wikimedia.org
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News