Brytyjski artysta Elton John został oskarżony przez swojego ochroniarza Jeffreya Wenningera o molestowanie, do którego miało dochodzić przez… 12 lat.

Ochroniarz opisał w pozwie, że molestowanie ze strony Eltona Johna wywarło potężny, negatywny wpływ na jego psychikę. Przedstawił również trzy przykłady rzekomego molestowania ze strony artysty.

Gwiazdor miał go uszczypnąć i powiedzieć, że ten ma w sobie „wiele homoseksualnych genów, które jeszcze się nie spotkały”. Prosił go również o ściągnięcie spodni, by „powiedzieć cześć wujkowi Eltonowi”. Według pozwu, Elton John wielokrotnie dopuszczał się względem niego innych czynności seksualnych, przede wszystkim podczas wspólnych podróży.

Ochroniarz w pozwie złożonym w Los Angeles żąda olbrzymiego odszkodowania. Przekonuje, że molestowanie było umyślne i zrujnowało jego psychikę. Do tej pory, brytyjski piosenkarz nie skomentował sprawy.

Część komentatorów jest oburzona zachowaniem Eltona Johna, inni podkreślają, że najprawdopodobniej ochroniarz chce w ten sposób wyłudzić pieniądze.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

źródło: WP

Zobacz również