Elon Musk kasuje Facebooka i ostrzega świat! "Wszyscy zróbcie to samo jak najszybciej"

Elon Musk kasuje Facebooka i ostrzega świat! "Wszyscy zróbcie to samo jak najszybciej"

Facebook jeszcze nigdy nie miał aż takich kłopotów. Elon Musk kasuje swoje konta i ostrzega świat! Wszyscy powinni zrobić to samo.

Elon Musk to szycha Zachodu. Jest założycielem Tesli i SpaceX i jednym z najważniejszych biznesmenów z Doliny Krzemowej. Teraz polecił skasować profile wszystkich swoich spółek na Facebooku. To wyraz jego poparcia dla ruchu #deleteFacebook.

Facebook ma poważne problemy

Ruch #deleteFacebook nawołuje do rezygnacji z korzystania z serwisu stworzonego przez Marka Zuckerberga. Przez popracie Elona Muska akcje Facebook spadły do poziomu najniższego od lipca ubiegłego roku. Jednak nie tylko przez akcję #deleteFacebook Musk postanowił zniknąć z największego serwisu społecznościowego na świecie. Zrobił to także dlatego, że... do tej pory w ogóle nie wiedział, że jego spółki mają profile na Facebooku! Tak przynajmniej wynika z jego piątkowych rozmów na Twitterze. W tej chwili na Facebooku nie ma już oficjalnych profili ani Tesli, ani SpaceX, ani samego Muska. Co ciekawe jednak, kontrowersyjny biznesmen uznał jednak, że na razie zostawi profile na Instagramie (który należy... do Facebooka), ponieważ jego zdaniem cieszy się on pewną niezależnością od portalu stworzonego przez Zuckerberga.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Awaria silnika w powietrzu! Piekło na pokładzie polskiego samolotu pasażerskiego
  2. „Ty PIERD*LONA KU*WO!” Polska znała ją już wcześniej. Specjalnie okłamała sąd, żeby skazali Komendę
  3. Przerażający spektakl na oczach tysięcy. Kanibale jedli swoje mięso podczas transmisji
  4. Wojewódzki znalazł sposób, żeby wykiwać Polsat. Dzięki temu Renulka wygra Taniec z Gwiazdami?
  5. Taniec z Gwiazdami: ANTYPISOWSKI manifest NA ŻYWO! Organizatorzy przerażeni, chcieli to przerwać
Źródło: msn.com Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News