Michalik zaprosiła następcę Rachonia do swojego programu. Przyjdzie czy się przestraszy?

Michalik zaprosiła następcę Rachonia do swojego programu. Przyjdzie czy się przestraszy? Źródło: wikipedia.org

Eliza Michalik jest kontrowersyjną dziennikarką. Znana głównie z publikacji w "Gościu Niedzielnym", na łamach tygodnika "Wprost", a następnie także z wystąpień w "Superstacji" i radiu RDC w programie "Bez pudru". Ostatnio wywołała w Internecie poruszenie, gdy na swoim Twitterze zaprosiła następcę Rachonia do swojego programu.

Eliza Michalik postanowiła zaprosić do swojego programu zastępcę Rachonia, czyli Adriana Klarenbacha, który w ostatnich dniach wsławił się słowami na temat śmierci śp. Pawła Adamowicza. Słowami znanymi odtąd przez wszystkich internautów w całej Polsce. Czy coś tak mocnego pojawiło się ostatnio w TVP Info? Prawdopodobnie nie. Słowa te zwyczajnie wstrząsnęły krajem. Wszystko przez być może dobre intencje, ale beznadziejne wykonanie.

To, co powiedział, wywołało szok

Michał Rachoń został niedawno odsunięty od prowadzenia programów "Minęła 20" i "Woronicza 17". W tym drugim zastąpił go Adrian Klarenbach. Ostatnie wydanie publicystycznego programu rozpoczął od bardzo znaczących i niezwykle kontrowersyjnych słów. - Mówiąc o śmierci, mówimy też o życiu. Co niektórzy by powiedzieli, że jakie życie, taka śmierć. Jaka śmierć, takie życie - być może to jest odważna teza - zrozumiawszy swój błąd zakończył dziennikarz. Później tłumaczył się z tych słów. Okazało się bowiem, że dziennikarz miał na myśli to, że śp. prezydent "żył szybko z ludźmi i zmarł z nimi". Nie chciał nikogo urazić, ale jego przeciwnicy zwyczajnie mają kolejną pożywkę i temat, aby móc kontynuować atak na dziennikarza. - Pan powinien nie raz i nie dwa ugryźć się w język, panie Klarenbach, bo zbyt często zdarza się panu wypowiadanie słów pustych, głupich i obraźliwych - czytamy komentarz wkurzonego użytkownika.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Eliza Michalik zaprasza Klarenbacha do studia

W związku z tym oraz wydarzeniami wokół kontrowersyjnej wypowiedzi dziennikarza na Twitterze zawrzało. Na całą sytuację odpowiedziała inna kontrowersyjna dziennikarka, Eliza Michalik. - Może przyjmie Pan zaproszenie do mojego programu w Superstacji? Ciekawie byłoby porozmawiać - napisała. Pod spodem pojawiły się natychmiast odpowiedzi podzielonych internautów. Wielu z nich uznało, że jest to z jej strony drwina, jej przeciwnicy zaś - że w starciu z Klarenbachem nie ma najmniejszych szans. - Są miejsca, w których przyzwoity gentleman się nie pokazuje. To między innymi lunapark i pani program - stwierdził jeden. - Prosi się Pani o intelektualny nokaut? Szanuję - uznał kolejny. - Na bramce mu wcześniej sprawdźcie czy noża nie wnosi - ostrzegł użytkownik. - Nie odważy się - stwierdził ostatni. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Trybunał Konstytucyjny Przyłębskiej własnie pomógł Andrzejowi Dudzie. Wyplątali go z tarapatów
  4. Grochal do Kurskiego: Gdyby miał pan odrobinę przyzwoitości, podałby się pan do dymisji. Ale pan nie ma
  5. Daniel M. KPI I OBRAŻA polską policję! Syn króla disco polo w centrum afery
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News