Eliza Michalik: "Z Elizą na plaży", w mini, wyznanie. Kiedy urodziła się dziennikarka?

Eliza Michalik: "Z Elizą na plaży", w mini, wyznanie. Kiedy urodziła się dziennikarka?

Eliza Michalik: na plaży, w mini. Internauci chcą wiedzieć o kontrowersyjnej dziennikarce dosłownie wszystko. Jakie ma wyznanie, kiedy się urodziła, czy ma dzieci? I gdzie można znaleźć jej zdjęcia?

Eliza Michalik jest coraz popularniejszą dziennikarką Superstacji. Lubi szokować i wywoływać kontrowersje, a równocześnie bardzo dba o swoją prywatność, więc trudno znaleźć o niej jakieś szczegółowe informacje. Co najbardziej interesuje internautów, jeśli chodzi o gwiazdę telewizji? Prowadzone przez nią programy, niespodziewana wolta światopoglądowa, zmiana wyznania, a także... jej wygląd.

Eliza Michalik: "Eliza na plaży"

Eliza Michalik zaczęła pracę w Superstacji w 2007 roku. Aż do tego momentu kojarzona była raczej z prasą, na dodatek - prawicową. Słynęła z ostrych wypowiedzi wymierzonych w środowiska LGBT, prowadziła nawet w "Gazecie Polskiej" rubrykę "Okiem homofoba". W 2007 roku rozpoczęła prowadzenie programu "Do Elizy", zaś w 2008 roku wakacyjną serię "Z Elizą na plaży". Dziennikarka prowadziła wówczas także przeglądowy program z udziałem gości zatytułowany "Tydzień z Elizą". Komentowała tam najbardziej gorące wydarzenia mijającego tygodnia.

Eliza Michalik w mini

Dziennikarka Superstacji wyrobiła sobie swój własny, charakterystyczny styl. Najczęściej występuje przed kamerami w charakterystycznych sukienkach i spódnicach typu "mini". Może to być oczywiście związane z wygodą i zwyczajnym upodobaniem do tego typu ubrań, chociaż trudno nie zauważyć zainteresowania widzów jej wyglądem. Nie tylko wyglądem naturalnie, bo przede wszystkim nieprzejednaną postawą i dziennikarską wnikliwością inspiruje szczególnie swoje fanki. Wiele z nich chciałoby się na Michalik wzorować także pod kątem jej "looku".

Eliza Michalik: wyznanie

Jedna z najjaśniejszych gwiazd telewizji Superstacja urodziła się i wychowała w tradycyjnej, katolickiej rodzinie. Wiele lat przyklaskiwała sama tym poglądom. To się jednak w pewnym momencie zupełnie zmieniło. Jak sama twierdzi - proces przemiany trwał dość długo, chociaż jednym z istotnych elementów był jej rozwód. Dziennikarka dość wcześnie wzięła ślub, potem jednak rozwiodła się ze swoim mężem. Fakt rozpadu związku nie został zaakceptowany wśród konserwatywnych znajomych Elizy Michalik. To między innymi wpłynęło na jej zmianę postrzegania świata. Kolejnym elementem było spotkanie z Robertem Biedroniem. On przekonał ją do zmiany poglądów na temat środowisk LGBT. W związku z odejściem od dotychczas wyznawanych idei, dziennikarka porzuciła także Kościół katolicki. Złożyła apostazję i obecnie nie należy już do wspólnoty Kościoła. Nie oznacza to jednak całkowitego porzucenia wiary w Boga. Michalik przystąpiła do wspólnoty wyznaniowej ewangelików reformowanych. Obecnie z nią czuje się związana, chociaż sama nie jest pewna, czy może określić się mianem wierzącej osoby.

Eliza Michalik: data urodzenia, dzieci, zdjęcia

Eliza Michalik urodziła się w 1976 roku. Ma zatem 43 lata. Dokłada data jej urodzenia nie jest jednak znana szerokiej publiczności. Wśród licznych kwestii, o które pytają internauci, jeśli chodzi o Elizę Michalik, jest oczywiście sprawa jej rodziny. Według doniesień mediów dziennikarka dwukrotnie była zamężna i dwukrotnie się rozwiodła. Żadne z tych małżeństw jednak nie przyniosło jej potomstwa. Eliza Michalik dzieci nie ma. Czy zdecyduje się kiedyś na macierzyństwo? Tego nie wiadomo. Jeśli ktoś poszukuje zdjęć gwiazdy Superstacji, powinien uważnie śledzić ją w mediach społecznościowych. Michalik najbardziej intensywnie prowadzi konto na Twitterze. Można jednak znaleźć także jej osobiste konto na Instagramie. Tam dziennikarka na co dzień dzieli się zdjęciami ze swojej pracy i życia prywatnego. Eliza Michalik Eliza Michalik fot. instagram.com/eliza_michalik ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Eliza Michalik: najciekawsze informacje o dziennikarce
  2. Eliza Michalik: gdzie mieszka? Twitter, mąż, Superstacja, "Nie ma Żartów"
  3. Kuba Wątły: Dziennikarz prowadzi wielką wojnę z Kościołem
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News