Rozszarpią ją. Michalik o Lechu Kaczyńskim: zakompleksiony, mściwy...

Rozszarpią ją. Michalik o Lechu Kaczyńskim: zakompleksiony, mściwy... Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Eliza Michalik po raz kolejny wywołała ogromną medialną burzę. Tym razem w centrum jej krytyki znalazł się prezydent Lech Kaczyński. Co publicystka zarzuciła zmarłemu politykowi?

Najnowsze doniesienia "Gazety Wyborczej", według których Kaczyński miał naciskać na ostateczne skazanie Tomasza Komendy w jego kontrowersyjnej sprawie, wstrząsnęły internautami. Bardzo szybko zdecydowała się je skomentować także Eliza Michalik, wyjątkowo zadziwiając swych obserwatorów na Twitterze.

Lech Kaczyński w ogniu krytyki

- Lech Kaczyński miał naciskać na oskarżenie Tomasza Komendy. Jeśli tak, to jest zbrodnia. Oto do czego prowadzi władza polityka nad prokuraturą - zaczęła ostro publicystka. - Od lat tak twierdzę i powtórzę: Lech Kaczyński był mściwym, małostkowym, pamiętliwym, zakompleksionym, niezdolnym do skutecznego działania, bardzo złym politykiem. Najgorsze jest jest jednak to, że ludzie z PiS po cichu mówią, że on był tym lepszym z braci - dodała także kąśliwie dziennikarka.

Reakcja internautów

Słowa Michalik zadziwiły oraz rozzłościły szczególnie zwolenników rządów Prawa i Sprawiedliwości. Odpowiedzieli jej ostro na portalach społecznościowych, stanowczo krytykując. Sami politycy partii rządzącej nie zdecydowali się jeszcze zareagować na krytykę dziennikarki pod adresem Lecha Kaczyńskiego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS go zniszczy, ale musiał to zrobić. Wałęsa ujawnił, kto odpowiada za Smoleńsk
  2. Sejm zamknięty DO ODWOŁANIA. „Koniec wolnych mediów”
  3. Skandal w Sejmie! Tak posłowie traktują godło Polski
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News