Tylko kabotyn, małostkowy ciećwierz może oburzać się na słownictwo bohaterów taśm, biorąc pod uwagę ich treść. A są tacy, którzy zgrywają teraz erudytów dotkniętych knajactwem językowym polityków Tuskostanu. Zatem przekrętasy miałyby znacznie mniejsze znaczenie, gdyby ich dokonano z klasą, kulturą na ustach.

Afera Sikorskiego pokazuje jak sflaczałe, niepatriotyczne podejście do spraw Polski mają osoby piastujące najwyższe urzędy w państwie. Sikorski prywatnie użył słusznych słów, które można prosto sparafrazować, że z sojuszu z USA nic nie mamy, a zachwycamy się Stanami bo mamy samoocene na poziomie rowu mariańskiego. Taka murzyńskość.

Tylko że nasz minister spraw zagranicznych traktuje jeden z najwyższych urzędów w państwie jak posadę na kasie w hipermarkecie. Że tam prywatnie może sobie objeżdżać właściciela, że coś tam źle robi, ale musi dybać na tej kasie, żeby mieć na chleb. Gdyby naczelną zasadą sprawowania najważniejszych funkcji w państwie było bohaterstwo i patriotyzm, to minister Sikorski zwołałby dawno temu konferencje prasową i ogłosił, że Tusk i MON wiodą Polskę na manowce włażąc w dupę Obamie. Tylko, że wtedy najwyższą funkcją jaką mógłby pełnić w tym państwie byłaby funkcja pismaka-patrioty w takim pisemku jak ?W sieci? braci Karnowskich czy ?Do Rzeczy? Lisickiego, ewentualnie w związanym z Korwin-Mikkem ?Najwyższym Czasie!?. Ale on wybrał posadę murzyna u Tuska i jako dyplomata ma się uśmiechać do Obamy. Taka murzyńskość. Ale do dymisji się oczywiście powinien podać, bo stracił wiarygodność.

No i te napuszone dupki, akcentują na wulgarne słownictwo, aż się rzygać chce. Tuskowcy załatwiają sobie w spółkach państwowych obniżenie cen paliw na czas wyborów, dodruk pustego pieniądza w NBP, żeby wygrać wybory, zakazują reklam spółek publicznych w pismach innych niż prorządowe, a my się kurwa językiem zajmujemy?!

Tylko że te podmioty publiczne, które odmawiają Tuskowi, nazywane są przez jego ludzi PiSogrodem. Morał jest taki, że zmiana Tuska na Kaczyńskiego nie zmieni niczego poza zamianą ryjów przy korycie.

Reakcją premiera, na to obnażenie publiczne Tuskolandii jest szukanie grupy przestępczej i retoryka o destabilizacji państwa. Panie premierze, grupa przestępcza to Tuskowcy, wykorzystujący podmioty publiczne do własnych gierek (kilkadziesiąt milionów złotych subwencji z podatków wam mało!) a państwo nie jest destabilizowane, destabilizowany jest Tuskostan przez jakiegoś tajemniczego patriotę.

Ale przez kogo? Coś może być w tej teorii o walce dwóch buldogów. Z nagrań wynika że obchody 4 czerwca nakręcał Komorowski i potrzebował kasy bo chciał ściągnąć ?The Rolling Stones?, ale spółki proTuskowe pokazały mu wała, więc żaden koncert się nie odbył. Zatem ośrodek wpływów Komorowskiego może się mścić i wykorzystywać wkurzenie na rządy Tuskowców biznesmena/biznesmenów i dzięki ich rewelacjom robić przewrót gabinetowy.

...

Zobacz również