Elijah Wood, hollywoodzki aktor znany głównie z roli Froda w serii filmów na podstawie powieści Johna R.R. Tolkiena oświadczył ostatnio, że w centrum światowego filmu, Hollywood, istnieje poważny problem z pedofilią.

Przed tym gdy Elijah Wood zagrał Froda we Władcy Pierścieni, był dziecięcym aktorem – po latach aktor ujawnia szokujące fakty i rzuca oskarżenia.

W rozmowie z „Sunday Times” Wood oświadczył, że Hollywood ma poważny problem z pedofilami w środowisku filmowym, którzy wykorzystują dziecięcych aktorów za przyzwoleniem wpływowych ludzi. Jak przekonuje, środowisko pedofilów w Hollywood jest bardzo dobrze zorganizowane.

 – Wyraźnie coś „dużego” działo się w Hollywood i było to bardzo dobrze zorganizowane. Jest tam wiele „żmij”, które oprócz pracy przy produkcji filmów, mają też inne cele. To wszystko odbywa się w „podziemiu” – powiedział aktor.

Jak dodał, najbardziej boli go to, że ofiary pedofilów z hollywoodzkiego przemysłu nie są w stanie opowiedzieć o tym co je spotkało, bo nie mają takiego przebicia jak „wielcy ludzie”.

Aktor powiedział również, że jego też by to spotkało gdyby nie jego matka, która nie pozwalała mu chodzić na różnego rodzaju bankiety, gdzie pedofile polowali na swoje ofiary i składali dzieciom seksualne oferty m.in. za przyspieszenie kariery.

Jak przekonuje Wood, od czasu gdy był dzieckiem z pewnością nic się w tej kwestii nie zmieniło i w Hollywood dziecięcy aktorzy nadal są narażeni na wykorzystywanie seksualne jeśli chcą, by ich kariera ruszyła do przodu.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źrodło: daily mail

...

Zobacz również