Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia

Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia Źródło: Eleni Oficjalny Kanał Youtube Eleni YouTube.com

Eleni to jedna z większych gwiazd w historii polskiej sceny muzycznej. Niestety mimo ogromnego sukcesu w życiu prywatnym spotkała ją wielka tragedia i trudno zrozumieć co czuła artystka musząc pochować własne dziecko. Chociaż na temat gwiazdy powiedziano naprawdę wiele, to nadal mało kto zna pewien fakt z jej życia, chodzi o brata męża wokalistki.

Eleni, a właściwie Helena, do dziś zachwyca urodą na teledyskach kręconych przed laty. Świadczy o tym ogromna popularność jej piosenek. Dla przykładu jedna z jej piosenek z 1994 roku "Tylko w twoich dłoniach" została obejrzana ponad 300 tys. razy, a oficjalny kanał Eleni na YouTubie śledzi 8 tys. ludzi. Choć gwiazda przez lata znajdowała się na świeczniku, to nadal wielu fanów nie ma pojęcia o pewnej ciekawej relacji rodzinnej.

Co takiego łączy Eleni z bratem męża? Okazuje się, że nie chodzi tylko o więzy rodzinne

Eleni jest córką greckich emigrantów, którzy uciekli z kraju w czasie wojny domowej i na stałe osiedlili się w Polsce w latach 50. Nazwisko rodowe Eleni brzmi Milopulos, lecz po ślubie zmieniła je na Tzoka. To właśnie Fotis Tzokas zdobył serce niesamowicie utalentowanej piosenkarki, lecz mało kto wie co łączy Eleni z jego bratem. Nie chodzi tylko o oczywiste więzy rodzinne. Brat Fotisa, Kostas był współpracownikiem artystki przez długi czas. Nie tylko założył zespół Prometheus, w którym Eleni śpiewała tuż przed rozpoczęciem solowej kariery, tę dwójkę łączny znacznie więcej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Połączyła ich wspólna pasja i interesy

Eleni będąca żoną Fotisa jednocześnie ściśle współpracowała z jego bratem. Razem z sukcesem tworzyli zespół, a Kostas Tzokas był jednocześnie managerem oraz autorem niektórych hitów wokalistki. Mało kto wiedział, że pasja do muzyki może przezwyciężyć przekonanie, jakoby na pracy z rodziną nigdy nie wychodziło się dobrze. Ich projekty zagwarantowały Eleni zapisanie się na kartach historii polskiej muzyki.

Dzisiaj grzeje: 1. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę

2. Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące

Zapadła fanom w pamięć dzięki nietypowej urodzie

Eleni urodzona w Bielawie przyszła na świat jako Helena, lecz przez praktycznie całe życie korzystała z greckiego odpowiednika swojego imienia i właśnie w ten sposób zostanie zapamiętana przez fanów. Greckie pochodzenie sprawiło, że wyróżniała się swoim typem urody na tle reszty artystów, co w połączeniu z jej talentem, od razu skazało ją na sukces.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miarka się przebrała, Magda Gessler nie powstrzymała wściekłości. Poszło o jej wygląd, padły mocne słowa
  2. Jakub Błaszczykowski przeszedł badania medyczne. Klub wydał pilny komunikat
  3. Niebywałe, co zrobił Kononowicz. Doszło do starcia z dziennikarzem TVP, konieczna interwencja policji
  4. Pokazała paragon za filet, frytki, surówkę i napój. Suma zwala z nóg
  5. GUS podał zatrważające dane. Wzrost cen w czerwcu przyprawia o zawrót głowy
  6. Nie wszyscy Polacy zagłosują w II turze? Ministerstwo odnotowało wczoraj poważne problemy

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News