Eleni
East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 29 Kwietnia 2020

Widok odbiera mowę. Grób córki Eleni 26 lat po tragicznym morderstwie wyciska łzy z oczu

W wyniku tragedii Eleni straciła swoją młodą córkę. Afrodyta miała zaledwie 17 lat, gdy została zamordowana przez swojego byłego partnera. Po 26 latach od tego wydarzenia widok jej grobu nadal wywołuje bardzo silne emocje. Na miejscu, gdzie pochowano ciało nastolatki, powstał reportaż Macieja Gąsiorowskiego, dziennikarza portalu Super Express. Mężczyzna pokazał w nagraniu, jak wygląda grób Afrodyty.

W wideo reportażu"(Nie)Zapomniani" dziennikarz, Maciej Gąsiorowski, wraca do poruszającej historii Eleni. Polska piosenkarka greckiego pochodzenia rozpoczęła solową karierę w 1980 roku, zdobywając dużą popularność wśród publiczności. Piosenki, które wykonała do seriali "Bouli" oraz "Pinokio" szybko podbiły serca wielu słuchaczy. Niestety wokalistka przeżyła największą tragedię, jaka może spotkać rodzica.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami.Zdradził całą prawdę o Krzysztofie Jackowskim. Ujawnione informacje zwalają z nógCzytaj dalej

Eleni zasłynęła nie tylko jako wybitna piosenkarka, ale również - a może przede wszystkim - osoba bardzo empatyczna o niezłamanej pogodzie ducha. Jej działania na rzecz pomocy innym nie zostały niezauważone. Kobieta otrzymała międzynarodowe wyróżnienie, Order Uśmiechu za dawanie radości dzieciom. Niestety w 1994 roku jej pogoda ducha została poddana najtrudniejszej próbie. Jej 17-letnia córka została zamordowana.

Eleni wciąż myśli o zamordowanej córce

Eleni nie załamała się, chociaż 17-letnia Afrodyta została zamordowana w strasznych okolicznościach. Jak się okazało podczas śledztwa, zastrzelił ją były partner, 21-letni wówczas Piotr Gruchot. Mężczyzna strzelił do dziewczyny dwukrotnie, trafiając w głowę i serce Afrodyty. Eleni jednak ponownie wykazała się niewyobrażalną empatią. Chociaż musiała pochować młodą córkę, zgodziła się na rozmowę z mordercą oraz jego matką. Piosenkarka przyznała, że nie chowa w sobie nienawiści. Po 26 latach nadal jest myślami z córką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aleksander KwaśniewskiAleksander Kwaśniewski nie przypomina siebie. Co mu się stało?Czytaj dalej

- W moim sercu Afrodyta będzie żyła zawsze. Nadal obchodzę każde jej urodziny, rocznicę śmierci, zastanawiam się, jaka by była, co by robiła, czy miałaby dzieci. Ale na co dzień nie rozpaczam. Pogodziłam się z myślą, że moje dziecko jest już w lepszym świecie, do którego wszyscy zdążamy. Nie czuję złości ani nienawiści. Mam pokój w sercu. Bez tego nie mogłabym żyć ani śpiewać - powiedziała w wywiadzie przytoczonym na łamach portalu Viva.

Dzisiaj grzeje:

1. Ministerstwo Zdrowia podało nie najlepsze informacje. Przyjdzie nam jeszcze długo wytrzymać

2. Wiadomo, kiedy zostaną otwarte salony fryzjerskie. Rzecznik rządu podał możliwy termin

Eleni wybaczyła Piotrowi Gruchotowi straszną zbrodnię. Choć mężczyzna usłyszał wyrok skazujący na 25 lat pozbawienia wolności, wyszedł z więzienia w 2015 roku, po czym zmienił nazwisko i wyjechał do Berlina. Jak sama przyznała, nie potrafiłaby żyć bez wybaczenia. Piosenkarka dla wielu osób jest przykładem empatii, na którą nie każdego byłoby stać.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

źródło: YouTube Super Express

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

źródło: YouTube Super Express

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dominika Gwit szczerze opowiedziała o odchudzaniu. "Nie robię żadnych prób"
  2. Reprezentant Polski odchodzi. Jego skoki oglądały tysiące fanów, tracimy znanego zawodnika
  3. Oprócz ojca i matki Kacperka, przesłuchali jeszcze jedną osobę. Mogła ujawnić nieznane dotąd fakty
  4. Dotarły do nas smutne informacje. Nie żyje wybitna aktorka
  5. Media ujawniły awaryjny plan rządu. Pojawia się w nim konkretna data
  6. Polacy źle smażą placki ziemniaczane? Nie do pomyślenia co radzi Gessler

To jak leży twój kot może być pewnego rodzaju wróżbąTwój kot położył się w podobny sposób? Ważny znak, lepiej szybko wyjść z domuCzytaj dalej

źródło: Super Express, Viva

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News