Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający

Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający Źródło: .

W historię córki Eleni do dzisiaj trudno uwierzyć. Tragedia sprzed lat do dzisiaj uchodzi za jedno z najsmutniejszych wydarzeń, jakie dotknęło jakiegokolwiek polskiego artystkę. Afrodyta zginęła 26 lat temu z ręki swojego ukochanego. Widok grobu córki Eleni po latach jest przytłaczający.

Słynna wokalistka, Eleni - podobnie jak kilka innych gwiazd - musiała się zmierzyć ze stratą dziecka. Jej córka zginęła 26 lat temu w tragicznych okolicznościach.

Dziennikarze "Super Expresu", odwiedzając groby, w których pochowano dzieci gwiazd, dotarli również do miejsca spoczynku córki Eleni. Afrodyta została pochowana 26 lat temu w Poznaniu na cmentarzu Junikowo. Dziewczyna żyła zaledwie 17 lat.

Eleni przeżyła prawdziwą tragedię

Eleni jest polską piosenkarką greckiego pochodzenia. Kobieta w 1980 roku rozpoczęła solową karierę i szybko zdobyła popularność, dzięki wykonaniu piosenek w polskich wersjach seriali "Bouli" oraz "Pinokio". Eleni słynęła przede wszystkim ze swojej empatycznej natury i uśmiechu, którym zarażała innych. Za działania przynoszące radość dzieciom została nawet odznaczona Orderem Uśmiechu. Jednak w swoim życiu artystka doświadczyła jednej z najgorszych tragedii - pochowała własne dziecko, 17-letnią Afrodytę.

Reporterzy "Super Expressu", odwiedzający grób córki Eleni, przypominają o strasznej historii, jaka rozegrała się w 1994 roku. Dziewczyna 20 stycznia nie wróciła do domu po swoich zajęciach. Jej ciało zostało odnalezione w okolicach Jeziora Powidzkiego. Sekcja wykazała, że 17-letnia Afrodyta zmarła na skutek postrzału. Jeszcze straszniejsze okazały się kulisy jej śmierci. Okazało się, że córka Eleni została zastrzelona przez byłego partnera, 21-letniego Piotra Gruchota. Mężczyzna oddał dwa strzały, trafiając w głowę i serce Afrodyty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Eleni bardzo przeżyła śmierć jedynej córki, ale nie straciła pogody ducha. Kobieta zdradziła nawet, że wybaczyła sprawcy jego zbrodnię i rozmawiała z jego matką, ponieważ - jak sama przyznała - tak naprawdę obie straciły swoje dzieci. Mężczyzna został skazany na 25 lat pozbawienia wolności, jednak w 2015 roku opuścił zakład karny, zmienił nazwisko i przeprowadził się do Berlina.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

2. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

3. Niezwykle ważny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest bardzo niepokojąca, a może być jeszcze gorzej

Widok grobu młodej Afrodtyty jest przytłaczający. Gdy się patrzy na samo zdjęcie na nagrobku, przychodzą na myśl wszystkie te tragiczne wydarzenia, które rozegrały się przed laty.

fot. screeen z wideo Super Express

fot. screeen z wideo Super Express

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć
  2. Adam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutne
  3. Tata kupił używane auto dla córki. W schowku znalazł wiadomość, treść totalnie go załamała
  4. Asia z "Chłopaków do wzięcia" przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna, potrzebna pomoc
  5. Myślała, że kupiła rasowego szczeniaka. Gdy zbadał go lekarz, aż się w nim zagotowało, odkrył piorunującą prawdę o sprzedawcy
  6. Chciała kupić tylko jagodzianki. Popatrzyła na rachunek i zamarła, od razu zrobiła zdjęcie
  7. Gratka dla fanów. Na polskie drogi ma wrócić flagowy, rodzimy samochód
  8. Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie
  9. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News